پخش عمده سیاه دانه اصل اصفهان

پخش عمده سیاه دانه اصل اصفهان

فروشنده در اصفهان خرید و پخش سیاه دانه اصل را به صورت عمده و فله انجام می دهد. انواع سیاه دانه در این استان ‌‌با کیفیت اصلی و مرغوب با بسته بندی مناسب و با ‌کمترین قیمت در بازار به فروش می رسد. پخش انواع سیاه دانه اصفهان به شکل تناژ روزانه به کل کشور با با باربری های اتوبوس و کامیون صورت می گیرد.

روش تشخیص سیاهدانه اصل از نوع نامرغوب

روش تشخیص سیاهدانه اصل از نوع نامرغوب

سیاه دانه نوع اصلی و مرغوب دارای خواص درمانی بسیاری است‌. در احادیث و روایات اسلامی نیز آمده است که این محصول دوای هر بیماری را دردی است به جز مرگ. راه تشخیص سیاه‌دانه اعلا این است که‌ طبیعت‌ گرمی‌ دارد. البته به دلیل‌ داشتن‌ ماده‌ای‌ موسوم‌ به‌ نیموکتیون‌ دارای اثرات ضد تشنجی هست. سیاهدانه می تواند موجب تاخیر در زمان شروع تشنج و کاهش مدت آن شود.

سیاه دانه اصل می‌تواند حاوی فسفر، آهن، فسفات، کربوهیدرات و غیره است و یک ماده آنتی بیوتیک محسوب می‌شود که باعث نابودی ویروسها، میکروبها و باکتری ها می شود. سیاهدانه خواص ضد سرطانی دارد و چند سالی است که محققان در خصوص این دانه ها ریز کنجکاو تر شده و خواص فوق العاده برای آن کشف کرده اند. تشخیص سیاه دانه مرغوب به شکل ظاهری برند سطح کیفیت و درجه بندی و وزن می باشد‌ و‌ به‌ ریز‌ و‌ درشت‌ بودن‌ دانه ببستگی‌ دارد.

پخش عمده انواع سیاه دانه اصل در بازار اصفهان

پخش عمده انواع سیاه دانه اصل در بازار اصفهان

قیمت و خرید و پخش سیاه دانه ایرانی در سال 1399 به شدت افزایش یافت. علت این افزایش کاهش تولید و کاهش واردات نوع هندی و وسری بود. اما‌ توضیح‌ مختصری را که می توان در مورد سیاه دانه هندی داد این است که بهترین نوع و با کیفیت ترین و پر رو غن‌ترین نوع سیاهدانه می باشد‌. حال از آنجایی که می دانیم مهمترین مصرف سیاه دانه روغن گیری است در ایران از محصولی با قیمت کمتر برای روغن گیری استفاده می شود‌.

فروشنده انواع سیاه دانه اصل این محصول را به صورت عمده در بازار اصفهان پخش می کند. سیا‌ه‌ دانه اصفهان به خاطر اعلا بودن و مرغوبیت خوبی که دارد خود را به عنوان رقیبی برای نوع هندی معرفی کرده است. همچنین روغن تولید شده در کارگاه های اصفهان یکی از بهترین روغن ها و مرغوبترین روغن به شمار می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما