فروش بذر گل گاوزبان در تهران

 

مرکز فروش بذر گل گاوزبان در تهران به صورت عمده و خرده مراکز و شعبه های مختلفی دارد. گل گاوزبان از قدیم برای بسیاری از خانم های خانه دار مشهور و زبان زد خاص و عام بوده است. چرا که برای بیشتر خانم های که علاقه خاصی به گیاهان دارویی و استفاده از آن دارند. به خصوص دم نوش های گیاهی گل گاوزبان گیاهی دارویی با خواص بسیار زیادی که دارا می باشد. در بین استفاده کنندگان آن از محبوبیت خاصی برخوردار بوده. و کشت و پرورش این گیاه دارویی عموما با کشت بذر آن صورت می گیرد.

گل گاوزبان دارای بذری با پوسته سخت و مقاوم می باشد. که همین امر در نگهداری و انبار داری بذر کمک بسیاری می کند. پس بعد از خرید بذر گل گاوزبان در تهران نگهداری آن در شرایط دمای مناسب، سخت نمی باشد. بذر گل گاوزبان به صورت سه تا چهار عددی در غلافی قرار دارد. که در فروش عامیانه به آن پوسته دار گفته می شود. در صورتی که بذر ها از این غلاف جدا شده و با درصد خلوصیت بالا بفروش برسد به آن بذر بوجاری گفته می شود. 

مجموعه داپیدو با ارائه خدمات و فروش بذر گل گاوزبان به صورت اینترنتی تلاش نموده. تا مشتریان در هر نقطه ای از کشور به راحتی بتوانند به این محصول دستیابند و از طرفی با مشاوره رایگان سوالات و مشکلات خود را بر طرف نمیاند. 

جهت ثبت سفارش کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش بذر گل گاوزبان در تهران

خصوصیات گیاه گل گاوزبان ایرانی

خصوصیات گیاه گل گاوزبان ایرانی

گیا گل گاوزبان ایرانی یک گیاه بسیار مقاوم به شرایط مختلف اقلیمی بوده. و در بیشتر مناطق شمالی و میانی کشور کشت می شود و از طرفی به دلیل چندساله بودن این گیاه و عدم نیاز به کشت مجدد آن در سال های پیاپی با سود دهی و بازدهی بالای همراه بوده. می توانید با خرید بذر گل گاوزبان و کشت وسیع آن یک اشتغال زای پرسود و بدون ریسک را انجام بدهید. چرا که یک گیاهی مقاوم به سرما و خشکی بوده. و از سال های دوم و سوم به بعد نیاز آبی گل گاوزبان به دلیل رشد عمقی ریشه کم می شود. 

کشاورزان می توانند با کشت و پرورش گیاه گل گاوزبان در بین درختان باغات در مناطق سردسیر که بیشتر درختان را سرما می زند و محصولی را برداشت نمی کنند. این ضررهای وارد شده را جبران کنند و از زمین کشاورزی خود بیشترین بهره را ببرند.

مجموعه داپیدو با ارائه محتوای آموزشی در ارتباط با کاشت تا فروش گل گاوزبان همه ی آموزش های لازم را در این پکیج آموزشی قرار داده تا بدون هیچگونه ابهامی به کشت و پرورش این گیاه بپردازید.

گل گاوزبان ایرانی گیاهی چندساله علفی ونیم غده ای است.
رشد ریشه عمودی  گل گاوزبان ایرانی نسبت به ریشه های فرعی آن بیشتر می باشد.
به خاطر همین با افزایش سن گیاه مقاومتش به کم آبی بیشتر می شود.
برگ های آن نسبتا بزرگ ساده و زبانه ای چين خورده به رنگ سبز تيره و در قسمت دمبرگ باريك و نوك تيزشده.
ساقه و برگ ها (قسمت های سبز) پوشیده از کرک های سفید زبر و خشن وبسیار ریز هستند گاهی تبدیل به خار می شوند.
همچنین ساقه گياه تا حدودي ساده و خميده به سمت بالا، شياردار، خاردار، توخالي و آبدار مي باشد.

فروش بذر گل گاوزبان درجه یک در تهران

فروش بذر گل گاوزبان درجه یک در تهران

فروش بذر گل گاوزبان ایرانی عموما در دو کیفیت بوجاری یا پوسته دار صورت می گیرد. همانطور که در خبرهای قبلی گفتیم پوسته دار به صورت بذرهای سه تا چهار عددی در غلافی می باشند. و به فرآیند جدا سازی بذرها از غلاف را بوجاری گویند.  در تهران شعبه های فروش بذر گیاهان دارویی مختلفی وجود دارد. اما اگر شما  نیازمند بذری با کیفیت و با قوه نامیه بالا هستید. می توانید با قیمت بسیار مناسب و بدون واسطه از مزرعه را به صورت عمده از مجموعه داپیدو خریداری نماید.

توصیه ما این است که خرید بذر را به صورت آنلاین یا اینترنتی انجام دهید.
۱٫عدم نیاز حضور به مراکز  جهت خرید بذر
۲٫صرفه جویی در وقت و هزینه خود
۳٫ تحویل کالا در بسته بندی مناسب و نگهداری به مدت طولانی
۴٫ دریافت کالا درب منزل با خرید اینترنتی

در تهران می توان به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب از طریق این مجموعه تجاری به صورت مشاوره ای ۲۴ساعته که در اختیار مشتریان قرار گرفته بذر گل گاوزبان را به صورت اینترنتی سفارش داد. شرکت داپیدو این هدف را دارد که محصول بهتری در بازار پخش کند. یا حتی به شعبه های مختلف در  سراسر ایران جنس باکیفیت خود را ارائه دهد.

این مجموعه با تهیه پکیج آموزشی کاشت تا فروش و ارائه آن به خریداران تلاش نموده تا افرادی که شناخت کاملی به این گیاه ندارند با اطلاعات کامل به کشت و پرورش گل گاوزبان بپردازند.

جهت ثبت سفارش کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما