تولید و فروش عمده سیاه دانه شیراز

تولید و فروش عمده سیاه دانه شیراز

تولید و برداشت سیاه دانه در شهر شیراز اتفاق افتاده و فروش به صورت عمده در حال انجام است. سیاه دانه شیراز یکی از پرفروش ترین محصولات در این استان می باشد. سیاه دانه مواد مغذی و ویتامین های بسیاری از جمله آهن و پتاسیم داشته و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. اسید های چرب ضروری موجود در سیاه دانه به آن خاصیت ضد سرطانی بخشیده است.

روش تولید سیاهدانه شیراز

روش تولید سیاهدانه شیراز

سیاه دانه ازطریق بذر در آب و هوای مرطوب کشت می شود.
1- تولید سیاه دانه در شیراز به این صورت که اول مقداری خاک غنی را در گلدان ریخته سپس بذر را روی آن پاشیده می شود.
۲- بعد حدود نیم سانت خاک به آن اضافه می شود.
۳- بعد از حدود ۸ تا ۱۵ روز بذر ها سبز شده و زمانی که به ۸ سانت رسید آن را از گلدان جدا کرده و در خزانه کاشته می شود.

مناسب ترین ph برای کاشت سیاه دانه  ۶ تا ۷و نیم است. این گیاه در خاک اسیدی بهتر رشد می کند. به نور و دمای زیادی برای رشد نیاز دارد. در نور زیاد و دمای بالا بهتر و سریع تر کشت می شود. سیاه دانه از قدیم در شیراز وجود داشته و به علت دارا بودن مقدار زیادی ویتامین C بسیار مفید بوده و به شکل دانه، عصاره و روغن مورد استفاده قرار می گرفت. سیاه دانه برای تقویت سیستم ایمنی، تقویت گردش خون، درمان نفخ معده و یبوست، درمان سرطان، دیابت، بیماری های قلبی و چاقی، میگرن، یبوست، سلامت پوست و مو بسیار مفید می باشد.

استفاده از سیاه دانه به دلیل افزایش شیر مادر در دوران شیردهی نیز بسیار تاکید می شود. استفاده از آن برای از بین بردن جوش های صورت نیز بسیار موثر می باشد. ترکیب سیاه دانه و عسل نیز یک ترکیب بسیار معجزه آسا می باشد که بسیار مفید بوده و برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرماخوردگی، درمان تب و چاقی بسیار موثر می باشد و برای درمان سرگیجه و گوش درد نیز بسیار مورد استاده قرار می گیرد.

فروش انواع سیاه دانه شیراز به صورت عمده

فروش انواع سیاه دانه شیراز به صورت عمده

سیاه دانه به علت خواص و فواید بسیاری که دارد استفاده از آن بسیار مفید بوده و توصیه می شود. طبق فرموده پیامبر اکرم سیاه دانه علاج همه ی بیماری ها به غیر از مرگ می باشد. توزیع انواع سیاه دانه اعلا و با کیفیت در این مرکز خرید انجام می شود و به سراسر کشور ارسال می گردد.

فروش عمده سیاه دانه شیراز این موحبت را به ارمغان آورده که مشتریان بتوانند با کمترین قیمت محصولی با کیفیت را خریداری کنند. مشتریان عزیز می توانند از طریق این مجموعه سیاه دانه مرغوب سفارش داده و تهیه کنند، هدف این شرکت مشاوره و کمک به مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما