نحوه تهیه بذر گل گاوزبان ایرانی

گل گاوزبان در بسیاری از اروپا مانند دانمارک ، فرانسه ، آلمان و انگلستان که از سال به سال با خود بذر در باغ باقی می مانند ، به طور رضایت بخش رشد می کند. برگها خوراکی بوده و گیاه در بعضی از مناطق اروپا در باغها به همین منظور پرورش می یابد. این گیاه برای تولید روغن بذر آن به صورت تجاری کشت می شود. ما در این مقاله به موضوعات مهمی مانند : نحوه تهیه بذر گل گاوزبان ایرانی، خرید بذر گیاه گل گاوزبان، قیمت بذر گل گاوزبان می پردازیم.

نحوه تهیه بذر گل گاوزبان

خصوصیات بذور گل گاوزبان ایرانی

خصوصیات بذر گل گاوزبان ایرانی

گل گاوزبان در سال 1401 از فیبر و آب است – دو ویژگی که باعث پر شدن آنها می شود. در یک مطالعه ، افرادی که قبل از غذا برش هایبذر گل گاوزبان می خورند ، نسبت به افرادی که سیب سبز ، آب سیب یا هیچ فرآورده های سیب مصرف می کردند ، احساس پر بودن می کنند. در همان مطالعه ، كسانی كه غذای خود را با بذر گل گاوزبان شروع كردند ، به طور متوسط ​​۲۰۰ كالری كمتر از كسانی كه نداشتند ، مصرف كردند.

در یک مطالعه ۱۰ هفته دیگر در ۵۰ زن اضافه وزن ، شرکت کنندگان که پس از تهیه بذر گل گاوزبان آن را خوردند به طور متوسط ​​۲ پوند (۱ کیلوگرم) از دست دادند و در کل کالری کمتری کالری مصرف کردند ، در مقایسه با کسانی که کوکی های جو دوسر با کالری و فیبر مشابهی می خورند. محققان تصور می کنند که بذر گل گاوزبان ها پر می شوند زیرا چربی کمتری دارند و هنوز فیبر و حجم آن را تحویل می دهند.

علاوه بر این ، برخی ترکیبات طبیعی موجود در آنها باعث کاهش وزن می شود. یک مطالعه در موش های چاق نشان داد که افرادی که به مکمل سیب زمینی و کنسانتره بذر گل گاوزبان داده می شوند وزن بیشتری از دست داده و سطح پایین تر کلسترول LDL “بد” ، تری گلیسیرید و کلسترول تام را نسبت به گروه کنترل (۴ منبع معتبر) دارند.

قیمت فروش بذر گل گاوزبان ایرانی

قیمت فروش بذر گل گاوزبان ایرانی

قیمت بذر گل گاوزبان ایرانی با هم تفاوت اساسي دارد. در بازار هاي کشور نرخ اين توليدات بستگي به مواد اوليه اي که براي ساخت آن ها به کار مي رود دارد، چون تمام تجهيزاتي که در ساخت اين کالا به کار مي روند داراي نرخ يکساني نمي باشند. هزينه هاي روز اين محصول به وسيله کشاورزان مختلف مشخص مي شود.

اگر فروش بذر گل گاوزبان به صورت عمده انجام شود نسبت به نمونه هاي بسته بندي شده نرخ مناسب تري دارد. بالا رفتن ميزان توليد و عرضه محصول به بازار باعث مي شود تا قيمت ها به طور چشمگيري کاهش پيدا کند و در نقطه مقابل قدرت خريد مشتريان افزايش مي يابد. اگر خريد از توليدي انجام شود هزينه کمتري دارد.

پس شما می توانید جهت تهیه بذر گل گاوزبان ایرانی مستقیم از تولید کننده همین حالا با مشاورین ما ارتباط بگیرید و پس از دریافت قیمت نسبت به خرید این محصول اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما