مرکز خرید بذر گیاه گل گاوزبان در تهران

گل گاوزبان یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین گیاهان دارویی است که همه به خاصیت آرام بخشی آن را می شناسند. بذر گیاه گل گاوزبان تقریبا در تمامی گلخانه ها و مراکز خرید و فروش بذر گیاهان دارویی تهران موجود می باشد. جالب است بدانید که گل گاوزبان گیاه بومی ایران است و خواستگاه اصلی آن دامنه کوه دماوند می باشد. این گیاه یک مسکن قوی اعصاب و آرامبخش است و می توانید برای تقویت قلب نیز استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی از این مراکز فروش بذر گل گاوزبان خرید نمایید کافی است با مجموعه ما همراه باشید.

مرکز خرید بذر گیاه گل گاوزبان

خاصیت روغن بذور گل گاوزبان

خاصیت روغن بذر گل گاوزبان

گل گاوزبان در سال 1401 و روغن آن بسیار خواص دارد. جالب است بدانید تاکنون بوده اند کارشناسان کشورهای دیگر که بذر این گیاه را به کشور خود برده اند اما برخلاف تلاش بسیار، موفق به کاشت و پرورش آن نشده اند.

اما علاوه بر خود گل، از روغن بذر گل گاوزبان نیز استفاده می شود. روغن این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان بوده و در درمان بسیاری از بیماری های پوستی از جمله پسوریازیس تاثیر بسزایی دارد.

در ابتدای سخن گفتیم که گل گاوزبان یک درمان موثر برای استرس ها و بیماری های عصبی است. از آنجایی که این گیاه سرشار از یک اسید چرب ضروری می باشد، و همچنین بیماری ام اس نیز ریشه ای عصبی دارد، نتایج به دست آمده نشان می دهد این روغن برای مالش اعضای درگیر بیماران ام اس موثر خواهد بود.

از خواص دیگر روغن بذر گل گاوزبان می توان به برطرف کردن التهابات پوستی، جوش و جای جوش، آکنه، بالا بردن قوای جنسی، نازایی بانوان، بیماری نقرس، فشار خون، قند خون، پسوریازیس، زگیل های پوستی و … اشاره کرد.

اگر درد عضلانی و مفاصل دارید، می توانید با روغن بذر گل گاوزبان به فواصل مشخصی محل مورد نظر را مالش دهید تا بتوانید خواص آرامبخش و رفع درد را تجربه کنید.

از سمت دیگر دردهای قاعدگی بانوان و حتی برطرف کردن عدم تعادل هورمونی برخی افراد مثل نارسایی آدرنال نیز با مصرف این روغن رو به بهبودی خواهد رفت.

در نهایت با خواص آنتی اکسیدانی موجود در روغن گل گاوزبان می توان به عنوان یک داروی ضد سرطان نیز روی آن حساب کرد.

مرکز فروش بذر گیاه گل گاوزبان با قوه نامیه بالا

مرکز فروش بذر گیاه گل گاوزبان با قوه نامیه بالا

فروشگاه های مختلفی در سطح بازار اقدام به فروش بذر گل گاوزبان با قوه نامیه بالا می کنند. این بذر میبایست در فواصل خاصی از سال کشت شود تا بتواند به خوبی ثمر دهد. البته بذر مورد استفاده نیز میبایست از کیفیت خوبی برخودار باشد.

از سمتی دیگر هستند مرکز فروش و گلخانه ها و فروشگاه هایی که جهت راحتی خریدار در سطح مجازی اقدام به تاسیس وب سایت هایی کرده و از آن طریق ثبت سفارش را انجام و درب منزل تحویل می دهند.

حال شما می توانید جهت گرفتن قیمت بذر گل گاوزبان و خرید این محصول با مشاورین این سایت های ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما