مرکز توزیع سیاه دانه خام

مرکز توزیع سیاه دانه خام

مرکز توزیع سیاه دانه خام این محصول را به صورت عمده و با قیمت ویژه در شهر های مختلف کشور توزیع می نماید. سیاه دانه خام محصولی با کیفیت مطلوب می باشد که جهت مصارف مختلف به بازار این محصول ارائه می گردد. با توجه به خواص عالی و بسیاری که سیاهدانه دارد مورد توجه مصرف کنندگان بسیاری می باشد. بسیاری از مشتریان این محصول را برای روغن گیری و … خریداری می کنند.

راهنمای انتخاب انواع سیاهدانه تازه

راهنمای انتخاب انواع سیاه دانه تازه

سیاه دانه خام و تازه دارای رنگی براق و سیاه می باشد که نشانه تازه بودن و مرغوبیت بالای آن می باشد. این محصول به صورت یکنواخت و یک دست می باشد و در ترکیب آن ناخالصی وجود ندارد. طعم و عطر مناسب این محصول نشانه مرغوبیت بالای آن می باشد و همچنین دارای ظاهری مناسب و دلپسند می باشد.

دانه های سیاه دانه دارای رنگ سیاه پر رنگی هستند. این دانه ها بسیار شبیه کنجد هستند با این تفاوت که مثل دانه های کنجد ساختار منظمی ندارند. این محصول بیشتر برای مصارف دارویی مصرف می شود تا اینکه به عنوان یک ادویه مصرف شود. البته سیاه دانه کوبیده شده دارای طعم تلخی می باشد و به عنوان ادویه ترشی مصرف می شود.

در واقع دانه های سیاه دانه خام بسیار ریز هستند و در اندازه های دانه های کنجد می باشند. این دانه ها ساختار نامنظمی دارند که با توجه به ظاهری که دارند می توان آن را از سایر دانه ها تشخیص داد. ضمن اینکه سیاه دانه براق می باشد و اگر دانه آن با دندان شکسته شوند طعمی تلخ آنها را می توان تشخیص داد.

تامین کنندگان سیاه دانه خام

تامین کنندگان سیاه دانه خام

تامین کنندگان سیاه دانه خام به دنبال تهیه ان با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب هستند. بر این اساس با بررسی روش های مختلف عرضه سیاهدانه می توانند بهترین و به صرفه ترین روش را برای خرید محصولات تازه و مرغوب انتخاب کنند. در واقع خرید بدون واسطه این محصول بسیار مناسب می باشد زیرا خریداران عمده می توانند محصولات را به صورت تازه و با قیمت ارزان تری تهیه کنند.

سیاه دانه در حجم بالایی عرضه می شود. مصرف کنندگان بیشتر این دانه های سیاه را برای بهره مندی از خواص عالی آن خریداری می کنند. با توجه به خواص متفاوت سیاهدانه مصرف کنندگان بسیاری این محصول را برای خواص متفاوت آن تهیه می کنند. این افراد با استقبال خوبی که از این محصول دارند به بازار آن رونق بخشیده اند.

خریداران عمده می توانند سیاه دانه عمده را از طریق سایت ما با قیمت ارزان تری تهیه کنند. ضمن اینکه در مجموعه ما ارسال محصولات در زمان کوتاه انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما