قیمت پخش عمده سیاه دانه خام

قیمت پخش عمده سیاه دانه خام

پخش سیاه دانه خام با قیمت رقابتی از طریق مراکز فروش عمده گیاهان دارویی انجام می شود. سیاه دانه توسط این مراکز در تمام استان های ایران پخش می شود. لازم به ذکر است که این سایت به صورت آنلاین و اینترنتی و  در زمینه خرید و توزیع این دانه روغنی به فعالیت مشغول است. پس از خرید سیاه دانه شما می توانید این محصول را به صورت فرآوری شده یعنی به شکل روغن با قیمتی مناسب بفروشید.

تعیین قیمت سیاه دانه خام با کیفیت اعلا

تعیین قیمت سیاه دانه خام با کیفیت اعلا

قیمت پخش سیاه دانه با کیفیت اعلا بستگی به خلوص آن دارد. هر مقداری که محصول تمییز تر و درشت تر و سیاه تر باشد ارزش بیشتری پیدا می کند. تعیین قیمت عمده سیاه دانه خام توسط تاجران این محصول انجام می شود. این نرخ گذاری بر اساس تولید محصول صورت می گیرد. تولید سیاه دانه با دو کیفیت مختلف انجام می شود. یکی کیفیت 100 درصد خالص برای مصارف خوراکی و دیگری با خلوص 98 درصد برای روغن گیری در بازار ارزش گذاری می شود.

در استان ها پخش عطاری سیاه دانه را به صورت خام یا روغن به فروش می گذارد. اگر شما خریدار سیاهدانه در بازار با کیفیت اعلا هستید می توانید برای استعلام قیمت به مرکز عرضه کننده آن مراجعه کنید. این مراکز مزایای زیادی برای شما خواهند داشت که مهمترین مزیت آن نرخی ارزان‌تر در کنار مرغوب بودن جنس را می‌توان بیان کرد. بیایید با هم در تعیین قیمت سیاه دانه نقش داشته باشیم کافی است با شماره های 09134431028 و 09134431029 تماس بگیرید.

پخش سیاه دانه خام بصورت عمده

پخش سیاه دانه خام بصورت عمده

فروش سیاه دانه به صورت روغن و خام در بازار سراسر کشور رایج است. کیفیت سورت لیزر شده که فاقد هر گونه ناخالصی هست از نمونه های پرطرفدار در بین خریداران می باشد که عمدتاً به صورت عمده در کیسه های 25 کیلویی پخش می شود. بدون شک درجه کیفی و شیوه های عرضه این دانه گیاهی نقش بسزایی فروش آن خواهد داشت. هر چقدر حجم میزان تقاضا سالیانه بیشتر باشد به همان میزان نیز شاهد رشد تولید و توزیع سیاه دانه خواهیم بود.

یکی دیگر از شیوه های افزایش فروش ایجاد بستری برای پخش عمده سیاه دانه خام در خارج از کشور است. برای این منظور بهره گیری از تجارت آنلاین و خرید و فروش اینترنتی از شیوه ای مدرن و در عین حال سودآور می باشد که امکان صادرات این دانه روغنی را فراهم می کند. عرضه کننده سیاه دانه به خارج از کشور باید بتواند محصلی درجه یک در اختیار مشتریان خارجی بگذارد تا بتواند اعتمادشان را نسبت به محصول ایرانی جلب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما