قیمت عمده سیاه دانه اعلا

قیمت عمده سیاه دانه اعلا نسبت به نوع بی کیفیت آن بیشتر است زیرا هزینه هایی صرف بوجاری و پاکسازی آن شده است. البته عوامل زیادی در تعیین قیمت سیاه دانه عمده دخالت دارند که مهم ترین آن ها، نوسانات نرخ ارز می باشد که قیمت فروش این محصول چه وارداتی و چه داخلی را تحت تاثیر قرار می دهد. در مجموع میزان تمیزی و اعلا بودن محصول سبب افزایش یا کاهش قیمت سیاه دانه اعلا می گردد. از سیاه دانه ها و زیره سبز در ترکیه در موارد مختلفی استفاده می شود که این موارد شامل خوش طعم کردن غذا، پیش غذا و سالاد های مختلف و … از این دانه معطر و خوش طعم را به کار می گیرند.

درمان تپش قلب با سیاهدانه اعلا

درمان تپش قلب با سیاهدانه اعلا

همانطور که گفته شد سیاه دانه اعلا یکی از مقوی ترین محصولات خوراکی در بین مردم است. سرشار از خواص پروتئینی، ویتامینی و درمانی می باشد که در زیر به خواص مهم آن اشاره می نماییم. خرید سیاه دانه اعلا و زیره سبز کارخانه به دلیل مزایای بیش از اندازه و درمان بسیار زیاد بیماری ها بالا می باشد.

یکی از خواص مهم آن درمان بیماری قلبی، به خصوص تپش قلب بوده که آن را درمان می کند. زیرا دارای چربی های غیر اشباع بوده و به دلیل اعلا بودن اثر فوری بر ضربان قلب دارد.

یکی دیگر از خاصیت آن تنظیم فشار خون می باشد. به دلیل آنتی اکسیدان موجود در آن سیستم ایمنی بدن را تقویت نموده و در برابر ویروس ها نیز سلول های بدنی را ایمن نگه می دارد.

استفاده از سیاه دانه پودر شده باعث تقویت رگ های قلبی می گردد که می توان با ترکیب عسل روزانه یک وعده به جنگ بیماری های قلبی رفت.

خرید سیاه دانه اعلا و زیره سبز کارخانه به دلیل مزایای بیش از اندازه و درمان بسیار زیاد بیماری ها بالا می باشد. مصرف کنندگان می توانند آن را به صورت بسته بندی شده بهداشتی در اوزان مختلف تهیه و استفاده کنند.

علاوه بر خواص درمانی تپش قلب می توان از آن برای افرادی که شیمی درمانی می شوند استفاده نمود که مصرف آن باعث کاهش عوارض شیمی درمانی شده و با سلول های سرطانی نیز مبارزه می کند.

قیمت خرید عمده سیاه دانه اعلا

قیمت خرید عمده سیاه دانه اعلا

با توجه به اعلا بودن سیاه دانه که باعث شده است تا طرفداران زیادی را جلب خود کند تولیدکنندگان نیز حجم تولید را افزایش داده تا بتوانند این محصول را به صورت عمده با قیمت مناسب به بازار عرضه کنند.

قیمت سیاه دانه عمده بر اساس کیفیت و خلوص آن تعیین می شود ولی به طور کلی نرخ مقرون به صرفه ای داشته و همه اقشار توان خرید آن را دارند.

در ضمن قابل ذکر است که علاوه بر خرید حضوری می توان جهت صرفه جویی در زمان این دانه روغنی را به صورت غیر حضوری و از طریق سفارش اینترنتی و یا تلفنی خریداری نمود.

در مجموعه داپیدو به عنوان یکی از تامین کنندگان سیاه دانه اعلا قیمت این محصول بسیار مناسب و رقابتی می باشد. پس همین الان جهت دریافت و استعلام قیمت این محصول با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما