قیمت عرضه مستقیم بذر گل گاوزبان ارگانیک

یکی از گیاهان خوراکی و پر فایده که در طب سنتی و ایرانی مورد استفاده فراوانی دارد، گل گاوزبان می باشد و در دو نوع وحشی و پرورشی وجود دارد. این گیاه پر فایده به رنگ آبی و بنفش نیز می روید. قیمت عرضه مستقیم بذر گل گاوزبان ارگانیک را می توانید از این مرکز پیگیری کنید و آن را به صورت جزیی و عمده و در بسته بندی های مختلف خریداری نمایید. قابل ذکر است قیمت هر کیلو بذر گل گاوزبان در این مجموعه تجاری بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

قیمت عرضه مستقیم بذر گل گاوزبان

عوامل محیطی مؤثر در جوانه زنی بذرهای گل گاوزبان

عوامل محیطی مؤثر در جوانه زنی بذر گل گاوزبان

بذر گل گاوزبان در دو نوع ایرانی و اروپایی موجود می باشد و ما باید شرایط را برای جوانه زنی نوع ایرانی آن مهیا و آماده کنیم. گیاه مورد نظر در مناطق گوناگونی از کشور می روید و فصل برداشت آن در اغلب موارد در بهار و تابستان می باشد.

از عوامل محیطی در جوانه زنی بذر گل گاوزبان می توان به دو عامل بذری و محیطی اشاره کرد. البته از عوامل مهم دیگر برای این منظور می توان دما، رطوبت، زمان کاشت، نور و غیره را نیز نام برد.

اکثر پرورش دهندگان این گیاه پر خاصیت دمای ۲۱ درجه را برای جوانه زنی آن مفید می دانند که طی ۵ تا ۲۵ روز انجام خواهد شد.

گل گاوزبان از گیاهان پر خاصیتی می باشد که در طب ایرانی و سنتی، بسیار پر کاربرد می باشد. دمنوش آن برای آرامش اعصاب و یک خواب مفید، موثر بوده و جهت پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی به کار می رود.

نمایندگی فروش بذر گل گاوزبان در اصفهان

نمایندگی فروش بذر گل گاوزبان در اصفهان

افراد زیادی به مصرف دارو های گیاهی به خصوص گل گاوزبان روی آورده اند و افرادی هم به فکر کاشت و برداشت و فروش بذر ارگانیک  آن اقدام کرده اند. اگر بذر ارگانیک باشد، نتیجه می گیریم که در تولید آن هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده است. پس با این حساب محصول ارگانیک و کاملا طبیعی را خواهیم داشت.

این افراد برای این منظور می توانند به نمایندگی فروش مستقر در این مرکز مراجعه کنند و بذر ارگانیک گل گاوزبان را خریداری نمایند. خرید از این مرکز موجب صرفه جویی در هزینه های جانبی شما خواهد شد و حتی می توانید نمایندگی فروش بذر گل گاوزبان اصفهان را از این شرکت اخذ نمایید.

کشور های زیادی وجود دارند که از طرفداران گیاهان دارویی ایران به خصوص گل گاوزبان می باشند که از این لحاظ می توان روی صادرات آنها حساب ویژه ای باز کرد و برای کشور ارز آوری نمود.

شما می توانید قیمت بذور مختلف گیاهی و بذر گل گاوزبان را از این مرکز استعلام کنید زیرا در این مجموعه تجاری این بذر ها به صورت بوجاری و سورت شده تولید و عرضه می گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما