قیمت سیاه دانه عمده و خوراکی

قیمت سیاه دانه عمده بر اساس اینکه محصول را به صورت خوراکی یا روغنی مصرف کنیم متفاوت است. سیاه دانه خوراکی معمولا تمییز تر و با خلوص بیشتری به صورت عمده خرید و فروش می شود. انواع روغنی این دانه دارویی با خلوص کمتری خریداری می شوند زیرا برای روغن گیری تمییزی مطرح نیست و بیشتر تازگی محصول در نظر گرفته می شود و در نرخ گذاری اهمیت دارد. فروشنده سیاه دانه خوراکی این محصول را در انواع کیفیت در اختیار شما می گذارد.

قیمت سیاه دانه عمده و خوراکی

سیاهدانه مرغوب و خوراکی چه کاربرد هایی دارد؟

سیاه دانه مرغوب و خوراکی چه کاربرد هایی دارد؟

قطعاً شما هم تا کنون دانه های ریز سیاه رنگی که دارای روغن فراوان، عطر و طعمی دلنشین است را مصرف کرده‌اید. بله! این محصول همان سیاه دانه است که اگر بخواهید ویتامین های آن، به راحتی جذب بدن شود، باید آن را کمی بکوبید تا هضم آن آسان تر شود. جهت رفاه حال شما مردم عزیز، تولیدی های زیادی، آن را در قالب نیم کوب، به بازار توزیع می‌کنند تا دیگر نیازی به آسیاب آن در منزل نباشد.

همانطور که می‌دانید، سیاه دانه مرغوب و خوراکی، می‌تواند همانند معجزه برای بسیاری از بیماری ها، مثمر ثمر باشد. به همین دلیل، توجه بسیار فراوانی به استفاده از آن، در صنعت غذا و دارو و طب سنتی می‌شود. 

امروزه کمتر کسی یافت می‌شود که شیرینی هایی با تزئینات سیاه دانه، میل نکرده باشد. درست فکر می کنید! بهترین کاربرد آن، جهت تهیه فطیر، کیک و انواع شیرینی ها است. از آن جا که دانه هایی ریز مانند پودر شکر دارد، به راحتی قابل حل شدن و دم کردن است. پس چرا دمنوش آن را تهیه نکنیم ؟ بسیاری از افراد، به جای نوشیدن چای، به مصرف دم نوش این دانه روی آورده اند.

برخی از خواص سیاه دانه خوراکی، عبارتند از :

  1. میکروب زدای بسیار قدرتمند میباشد و برای تمییز کردن معده از انواع سموم مفید است.
  2. جهت درمان طحال و نقرس خوب است. همچنین برای کم کردن ابتلا به سوء هاضمه تاثیر مفیدی دارد.
  3. تاثیرات مثبتی روی پوست و مو دارد، زیرا حاوی آنتی اکسیدان زیادی بوده که می‌تواند به مقابله با مشکلات پوست و مو بپردازد.

آخرین قیمت عمده سیاه دانه خوراکی

آخرین قیمت عمده سیاه دانه خوراکی

افرادی که در صدد هستند با توجه به قیمت های ارزان نسبت به خرید سیاه دانه اقدام کنند قبل از هر چیز باید بدانند که فروشندگان آخرین نرخ های این محصول خوراکی را به صورت عمده به دسته افراد خریدار می رسانند. امروزه به به کمک اینترنت مشتریان عزیز می توانند قبل از هر عملی به دریافت نرخ های دقیق مربوط به این دانه گیاهی اقدام کنند.

همه شما عزیزان می‌دانید که قیمت عمده سیاه دانه تازه در ایران بسیار کم هست. در سال جدید پیش بینی می کنیم افزایش مشتریان بسیار زیاد و انبوه در این حوزه باعث می شود که بهای این دانه روغنی و منحصر به فرد در ایران بسیار بیشتر شود. علاوه بر این احتمال صادرات به خاطر افزایش تولید توسط کشاورزان ایرانی وجود دارد که این خود می تواند روی نرخ این محصول دارویی اثر بگذارد.

حال شما می توانید قیمت سیاه دانه عمده و خوراکی را از بزرگترین و معتبر ترین مرکز فروش این محصول یعنی مجموعه داپیدو دریافت کنید.

در این مجموعه افراد متخصص سعی بر این دارند که توزیع سیاه دانه خوراکی  را بر اساس نوع کیفی و میزان مرغوبیت قیمت گذاری و انجام دهند و سپس آن را در دسترس خریدارها قرار دهند. اگر شما هم در پی خرید این دانه شفابخش دارای نرخی ارزان و باورنکردنی هستید بهتر است که با مشاورین و مدیران فروش ما ارتباط بگیرید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما