قیمت سیاه دانه عمده و خام

قیمت سیاه دانه عمده در سایت های خام فروشی روز به روز در حال تغییر و نوسان هست. سیاه دانه خام یکی از پرطرفدارترین دانه های عمده فروشان هر استان می باشد. این محصول به علت خواص دارویی که دارد به اشکال مختلفی همچون خوراکی و روغنی مورد مصرف عموم مردم قرار می گیرد و به خاطر همین کاربرد های فراوانی که دارد میزان خرید و فروش آن افزایش یافته و این موضوع روی نرخ این دانه شفابخش تاثر گذار است.

آیا سیاهدانه تازه و خام طبع گرمی دارد؟

آیا سیاه دانه تازه و خام طبع گرمی دارد؟

طبع سیاهدانه گرم می باشد. به خاطر این موضوع خواص زیادی دارد. ما می خواهیم در زیر به تعدادی از خاصیت های این گیاه دارویی اشاره کنیم:

  1. این محصول فواید بسیار زیادی دارد و افرادی که مشکل آسم دارند می توانند از آن استفاده نمایند.
  2. این دانه خوراکی به دلیل طبع گرمی که دارد برای افراد و مصرف کنندگانی که دچار افسردگی شده اند بسیار عالی هست.
  3. سیاه دانه خام انرژی زا می باشد و می تواند موجب تقویت تمام اعضای بدن انسان شود.
  4. همچنین ضربان قلب را به خوبی تنظیم می کند.
  5. برای عفونت های ادراری موثر می باشد.
  6. دستگاه گوارش را به شکل مطلوبی درمان می کند.
  7. حتی افرادی که سینوزیت دارند می توانند از سیاه دانه تازه استفاده کنند زیرا از تشدید سینوزیت پیشگیری می کند.
  8. حتی برای خانم های باردار مطلوب می باشد.

گرفتن قیمت عمده سیاه دانه خام از فروشندگان

گرفتن قیمت عمده سیاه دانه خام از فروشندگان

امروزه افراد زیادی در سراسر کشور خواستار قیمت سیاه دانه به شکل خام هستند به همین دلیل فروشندگان بسیار زیادی تلاش می کنند تا نرخ این محصول را به صورت عمده در اختیار این افراد قرار دهند و موجبات رضایت و خشنودی آنان را فراهم سازند. تمام تلاش این فروشندگان در این است که روز به روز این دانه روغنی را با کیفیت بهتر و قیمتی منصفانه تر در سراسر کشور توزیع کنند.

در سال ۱۳۹۹ قیمت عمده سیاهدانه عرضه شده به خاطر افزایش تقاضا توسط مردم و کمبود تولید این محصول در کشور روندی صعودی به خود گرفته بود. در سال ۱۴۰۰ نیز به دلیل افزایش مصرف مردم و روی آوردن آن ها به استفاده از گیاهان دارویی و امکان وجود صادرات هر روز شاهد نوسانات شدید در نرخ سیاه دانه اصفهان هستیم.

این تغییرات باعث شد تاجران جهت دریافت و گرفتن قیمت سیاه دانه عمده و خام به فروشنده های اصلی و سایت های اینترنتی همچون داپیدو مراجعه کنند.

داپیدو سیاه دانه را با بهترین سطح کیفی و ارزان ترین نرخ به صورت حضوری و آنلاین به سرتاسر نقاط کشور عرضه می کند. این امر مهم نیز باعث شده متقاضیان به خرید محصول از این مجموعه جذب شوند. البته به این نکته دقت کنید که جهت ارتباط با مدیران فروش باید با شماره های درج شده در همین سایت تماس بگیرید تا همکاری ما با شما آغاز شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما