قیمت سیاه دانه عمده مرغوب

قیمت سیاه دانه عمده مرغوب

سیاه دانه به علت دارا بودن خواص دارویی بسیار از ارزش بالای برخوردار می باشد و قیمت فروش عمده مناسبی نیز دارد. در بازار فروش سیاهدانه قیمت گذاری براساس کیفیت و حجم عرضه محصول می باشد. در نتیجه اگر شما سفارش عمده و حجم بالاتری داشته باشید به مراتب به ازای هر کیلوگرم قیمت کمتری پرداخت میکنید. یکی از گیاهان خوب و سرشار از خواص گوناگون می باشد که برای درمان هزار درد مفید است. این‌دانه ها کمی تلخ و تند است و در صنایع مختلف کاربرد دارد و به صورت های مختلفی به مصرف می رسد.

از عصاره این دانه ها و روغن آن در درمان بسیاری از دردها به صورت موضعی استفاده می شود. گیاه سیاهدانه به صورت خودرو در بسیاری از استان های کشور ما به خصوص مناطق شمالی می روید. در طب سنتی بر مصرف سیاهدانه بسیار اصرار می ورزند و آن را سرچشمه جوانی می دانند. برای کسب اطلاعات کافی در مورد سیاه دانه و قیمت آن بهتر است با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید.

سیاه دانه نسبت به خواص دارویی بالای قیمت فروش عمده مناسبی نیز دارد. کسب اطلاعات در مورد سیاه دانه و قیمت عمده آن با مشاورین در ارتباط باشید.

روش تشخیص سیاهدانه مرغوب

روش تشخیص سیاهدانه مرغوب

سیاهدانه گیاهی یک ساله یعنی وقتی که رشد کرد و دانه های آن رسید خشک می شود و سال دیگر مجددا رشد می کند. دارای گل های یاسی رنگ می باشد و گل ها به مرور به دانه های سیاه تبدیل می شوند.

این دانه روغنی از دیرباز تا به امروز مورد استفاده همگان قرار میگیرد. به دلیل خواص درمانی بالای سیاهدانه از محبوبیت بالای برخوردار میباشد و بازار خرید فروش گسترده ای را ازآن خود کرده است. قیمت فروش عمده سیاه دانه متناسب با کیفیت آن متغییر میباشد. برای تشخیص یک محصول مرغوب کافیست به عطر و طعم آن توجه کنید. سیاه دانه تازه و با کیفیت رنگی مشکی تیره و بوی خوشی دارد.

سیاهدانه آنتی اکسیدان زیادی دارد و برای درمان سرطان‌ها مفید می باشد. این دانه گیاهی ارزشمند برای روده ها خواص درمانی دارد و سبستم ایمنی بدن را تقویت می کند. از روغن این دانه گیاهی که رنگ سیاهی دارد برای کاهش درد مفاصل استفاده می گردد به این صورت که باید زانو ها و آرنج را با آن چرب کنید و مالش دهید.

قیمت فروش عمده سیاه دانه

قیمت فروش عمده سیاه دانه

سیاهدانه در کشور ما در سطح وسیعی کشت و پرورش میابد به همین دلیل قیمت سیاه دانه عمده ایرانی مناسبتر از انواع وارداتی می باشد و از آن به شکل های مختلفی استفاده می گردد، خود دانه را می توان به صورت پودر بر روی پنیر بریزید و در صبحانه مصرف کنید یا از روغن آن به صورت موضعی مصرف نمایید. سیاهدانه دانه روغنی می باشد و از درصد روغن قابل توجهی برخوردار می باشد.

برای فروش سیاهدانه و صادر کردن آن به خارج از کشور می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرد. مصرف کننده، در خرید اینترنتی مستقیم با تولید کننده در ارتباط است و خرید خیلی به صرفه تر خواهد بود.چراکه در خرید مستقیم چون‌ با حذف واسطه ها قیمت کالا کمتر می شود و هزینه های جانبی کاهش میابد.

سیاهدانه برای تنظیم فشار خون بسبار مفید است و مصرف مرتب و مداوم‌ آن فشار را ثابت نگه میدارد. همچنین باعث کاهش وزن می شود و برای بیماری درد مفاصل هم بسیار خوب است. جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه خرید و قیمت عمده سیاه دانه به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما