قیمت سیاه دانه عمده در گلستان

قیمت سیاه دانه عمده با توجه به میزان تولید این محصول در گلستان شدیداً در حال کاهش می باشد. امروزه سیاه دانه در گلستان توسط عمده فروشان محلی با نرخی ارزان خریداری خواهد شد و فردا در فصول پاییر و زمستان با قیمت هایی چند برابر وارد بازار کشور می شود. خیلی از کشاورزان در این استان به دنبال انبار کردن این دانه دارویی هستند ولی این کاری پر ریسک خواهد بود زیرا احتمال آلودگی به آفات و بیماری ها به وجود می آید.

آیا سیاهدانه ای که در گلستان تولید می شود خواصی دارد؟

آیا سیاه دانه ای که در گلستان تولید می شود خواصی دارد؟

سیاه دانه دارای طعم و مزه تلخی است. به عنوان ادویه در برخی از غذاها، به خصوص انواع ترشی ها به کار می رود. منشاء این دانه گیاهی، جنوب غرب آسیا است. مدت هاست که به عنوان ضد باکتری، ضد انگل و مسهل مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با نام های دیگری از جمله، سرنیچ سیاه، سیاه تخمه، سنوخ سیاه، شونوز و شونیز نیز شناخته می شود.

اگر بخواهیم همه چیز را درباره سیاه دانه گلستان بگوییم؛ به اندازه یک کتاب، مطلب از خواص و ویژگی های مفید آن وجود دارد؛ به خاطر همین در اینجا، به شرح چند مورد از خاصیت های دارویی و درمانی آن می پردازیم:
  1. بر اساس تحقیقات انجام شده، وجود ویتامین ها و مواد معدنی در سیاه دانه، موجب بهبود انواع بیماری ها از قبیل: سل، دیابت، کم خونی، بیماری های قلبی عروقی و میگرن می شود.
  2. وجود بسیاری از اسیدهای چرب ضروری در این محصول، آن را به غذایی ضد سرطان تبدیل کرده است.
  3. این دانه خوراکی ، غنی از پتاسیم و آهن می باشد که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
  4. همچنین مسمومیت خونی و یبوست را از بین می برد.
  5. سیاه دانه در استان گلستان خواص بسیاری دارد که می توان به دفع سموم در کبد و معالجه زخم معده اشاره کرد.
  6. افرادی که سرما خورده اند برای رفع عطسه کردن پس از سرماخوردگی، بهتر است به مدت یک دقیقه جوشانده مخلوطی از سیاهدانه بو داده و روغن زیتون را روی پیشانی خود بمالند.
  7. این دانه شفابخش همراه با بزاق، جویده شود؛ می تواند زگیل را درمان کند.
  8. بهتر است که مبتلایان به سینوزیت، هفته ای یک بار در فصل پاییز، از بخور سیاه دانه استفاده کنند.

آگاهی از قیمت عمده انواع سیاه دانه در گلستان

آگاهی از قیمت عمده انواع سیاه دانه در گلستان

در گلستان، به دلیل تقاضای زیاد برای انواع سیاه دانه، میزان تولید و عرضه این محصول افزایش بی سابقه ای یافته است به طوری که کشاورزان این استان جهت آگاهی از قیمت ها به سایت های اینترنتی عمده فروش مراجعه می کنند. این کشاورزان روزانه در حال پیدا کردن افراد خریدار هستند تا بتوانند با نرخی مناسب تر محصولشان را عرضه کنند.

در سال ۱۴۰۰ تولید و کاشت و پروش این گیاه دارویی به مقدار بسیار زیاد و انبوه باعث شده که قیمت عمده سیاه دانه در کشور ایران بسیار پایین بیاید و این موضوع نیز سبب می شود تا تمامی مشتریان با هر توان مالی که دارند بتوانند بدون دغدغه و نگرانی برای خرید این محصول منحصر به فرد اقدام کنند. تولید کننده نیز می داند امکان انبارداری دانه روغنی بسیار مشکل است و احتمال اینکه قارچ و عوامل بیماری زای دیگر موجب آلودگی محصول شود زیاد است.

مجموعه داپیدو به صورت روزانه قیمت فروش سیاه دانه گلستان را به صورت عمده مشخص و به مشتریان و خریداران اعلام می کند. برای این منظور با شماره های 09134431028 و 09134431029 تماس بگیرید.

این مجموعه سیاه دانه را به شکل کاملا سورت شده در بسته بندی های شیک و مناسب که دارای وزن های مختلفی است با کیفیت فوق العاده و بی مانند و همچنین نرخی استثنایی و ارزان به شکل مستقیم به فروش می رساند که در این میان خبری از واسطه و دلالی نیست. شما نیز می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید فقط کافی است با مدیران آن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما