قیمت سیاه دانه صادراتی ایرانی

سیاه دانه از جمله دانه های دارویی می باشد که از ارزش دارویی فراوانی برخوردار است. بازار سیاه دانه صادراتی و قیمت خرید و فروش آن در جهان از اهمیت خاصی برخوردار است. چراکه قیمت گذاری این محصول به میزان تولید و به صادرات و واردات این محصول بستگی دارد. این محصول به دلیل کاربرد های فراوانی که در طب سنتی دارد بسیار حائز می باشد. این نوع دانه در ابعاد وسیعی به کشورهای دیگر صادر می گردد. صادرات سیاه دانه به صورت بست بندی های 20 و 25 کیلویی در کیسه های استاندارد در ابعاد وسیعی انجام می گیرد. صادرات سیاه دانه در ایران به دلیل تولید انبوه این گیاه از صرفه اقتصادی بالای برخوردار می باشد.

جهت استعلام قیمت سیاه دانه صادراتی با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید.

آشنایی با مراحل کشت سیاه دانه

آشنایی با مراحل کشت سیاه دانه

در ایران در برخی از مناطق مختلف کشورمان سیاه دانه در انواع مختلف کشت می گردد. این گیاه در انواع مختلف به صورت دانه های ریز و درشت برداشت می گردد. سیاهدانه فروش بسیار خوبی دارد زیرا از ارزش غذایی و دارویی بسیار فراوانی برخوردار  می باشد. همچنین قیمت سیاه دانه صادراتی مورد توجه تاجران قرار گرفت است.

برداشت سیاه دانه عمده در اکثر مناطق کشورمان امکان پذیر است. به طور که در آمد خوبی نصیب کشاورزان در صورت ارائه سیاه دانه صادراتی با قیمت مناسب به تاجران می شود. در این مطلب به بررسی مراحل کشت سیاه دانه می پردازیم که به این شرح می باشد. گیاه سیاه دانه به صورت یکساله کشت می گردد. این گیاه به صورت بوته های علفی می باشد که در ماه اسفند توسط کشاورزان بذر آن ریخته می شود. البته زمان کشت آن با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف کشورمان متفاوت است. این گیاه بیشتر در مناطق سرد و معتدل رشد می کند.

دانه های سیاه این گیاه دارای بوی عطر خوش و طعمی تلخ می باشد. این محصول دارای دانه های ریز و درشت می باشد. ارزش غذایی و دارویی فراوانی دارد که بسیار مورد توجه شرکت های دارویی قرار گرفت است. فرآورده سیاه دانه روغن آن می باشد که مصرف زیادی دارد و همچنین از صادرات خوبی برخوردار می باشد. اگر متقاضی خرید و صادرات سیاه دانه هستید کافیست جهت استعلام قیمت صادراتی سیاه دانه با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش سیاه دانه صادراتی ایرانی به قیمت عمده

خرید و فروش سیاه دانه صادراتی ایرانی به قیمت عمده

بسیاری از شرکت های داروسازی و انواع نانوایی فانتزی اقدام به خرید کلی این محصول می نمایند. البته روغن این نوع دانه نیز بسیار کاربردی است و در طب سنتی بسیار اهمیت دارد. صادرات سیاه دانه و روغن آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. با تولید گسترده سیاه دانه در ایران قیمت فروش سیاه دانه صادراتی با کاهش چشمگیری همراه شد.

پایین بودن قیمت سیاه دانه ایرانی در کنار بالا بودن کیفیت آن فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. خرید ویژه سیاه دانه ارزان در بازار فروش این محصول از طریق روش های که تولید کنندگان اقدام به عرضه آن می کنند، امکان پذیر است. برای خرید ویژه این محصول شما می توانید از طریق این سایت یا با مراجعه حضوری به دفاتر مرکزی این مجموعه خود این محصول را به صورت ویژه خریداری کنید.

خرید به صورت حضوری و با مراجعه به مراکز خرید امکان پذیر است. عرضه سیاه دانه به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی خریداری نمایید یا اقدام به کسب اطلاعات در مورد فروش و قیمت سیاه دانه صادراتی کنید. زیرا وب سایت های مختلف برای خرید ویژه این محصول وجود دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما