قیمت سیاه دانه تازه به صورت عمده

قیمت سیاه دانه تازه به صورت عمده

قیمت سیاه دانه تازه به صورت عمده در سال ۱۴۰۰ با شیب نزولی روبه رو شد. سیاه دانه گیاهی است که قدمت آن می توان گفت به دو هزار سال پیش می رسد به طوری که اثرات آن در آثار باقی مانده از فراعنه مصر پیداست. این گیاه خاص علاوه بر اینکه به عنوان یک ادویه شناخته می شود از گذشته تا کنون به عنوان یک گیاه دارویی شناخته می شود. یک سیاه دانه تازه و اصل تقریبا تمامی خواص یک ماده با ارزش غذایی بالا را دارد. به همین دلیل این دانه با ارزش می تواند بخش بزرگی از مواد مورد نیاز بدن را تامین کند.

چگونگی انتخاب بهترین نوع سیاهدانه

چگونگی انتخاب بهترین نوع سیاه دانه

سیاه دانه تازه شامل انواع ویتامین ها و پروتئین و انواع مواد معدنی از جمله آهن و منیزیم است. این گیاه دارویی خواص درمانی فوق العاده ای دارد. مصرف سیاهدانه برای بسیاری از بیماری ها مفید است از جمله اینکه سطح کلسترول خون را تنظیم می کند. ترکیبات موجود در سیاهدانه مانع از بروز بیماری های قلبی مانند سکته و انسداد رگ ها می شود. این دانه های روغنی از گذشته به عنوان دارویی که خاصیت دفع باکتری ها و سموم بدن را داشته است.

این دانه شفا بخش کمک کننده سیستم ایمنی بدن می باشد. امروزه نیز در طب سنتی دست یافتند که برای درمان بیماری کرونا موثر است.

در سال جاری کشاورزان زیادی در کشورمان در تولید این محصول فعالیت می کنند. علت تولید زیاد سیاه دانه تازه در سال ۱۴۰۰ سود خوبی بود که درسال گذشته نصیب کشاورزان شد. علاوه بر آن موجب پیشرفت و رونق کشاورزی هم شد. این محصول علاوه بر ایران در کشور های دیگر هم شناخته شد است و به همین دلیل به این کشورها نیز صادر می شود. سیاه دانه تازه در ترکیب با مواد دیگر خاصیت های فراوانی پیدا می کند. ترکیب سیاهدانه بخصوص با عسل که خود عسل فواید زیادی دارد. ترکیب این دو می تواند برای بخش های مختلف بدن مفید باشد. میتوان برای رفع جوش و آکنه از ترکیب سیاهدانه با عسل استفاده کرد و با مصرف مداوم و منظم موجب شفافیت پوست صورت شد.

فروش سیاه دانه تاره بسته بندی

فروش سیاه دانه تاره بسته بندی

سیاه دانه کیلویی و هم به صورت عمده به فروش می رسد. این محصول با ارزش بخاطر مزیت هایی که اشاره شد مورد استقبال مردم در سراسر کشور و همچنین کشور های دیگر نیز می باشد. به همین دلیل سیاه دانه تازه و صادراتی، به این کشورها نیز صادر می شود.

مصرف کنندگان به راحتی می توانند از مراکز فروش این محصول مانند عطاری ها به اندازه نیاز آن را تهیه کنند و یا به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه های آنلاین و سایت های معتبر آن را به مقدار لازم سفارش داده و نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما