قیمت جدید بذر گیاه گل گاوزبان در بازار

یکی از گیاهان دارویی بسیار خوش طعم و اصیل که در کشورمان ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، گل گاوزبان است. با وجود اینکه این گل به صورت خود رو در دامنه برخی از کوه های کشورمان می روید، ما به تازگی برخی از کشاورزان اقدام به خرید بذر گیاه گل گاوزبان نموده و آن را در زمین های خود پرورش می دهند. شایان ذکر است که قیمت بذر گل گاوزبان در بازار با توجه به ایرانی یا خارجی بودن آن با همدیگر تفاوت های زیادی دارند.

قیمت جدید بذر گیاه گل گاوزبان

فصل کاشت بذور گل گاوزبان ایرانی و اروپایی

فصل کاشت بذر گیاه گل گاوزبان ایرانی و اروپایی

گل گاوزبان در کشورمان فروش بسیار خوبی دارد و بسیاری از افراد برای اینکه آرامش روحی و جسمی خود را مجدداً به دست آورده و یک خواب راحت و آرام را برای خود به وجود آورند، اقدام به خرید این داروی گیاهی بی نظیر نموده و توسط آن دمنوش های خوش مزه ای تهیه کرده و میل می نمایند. همین امر باعث شده است که بسیاری از کشاورزان در مناطق مختلف کشورمان اقدام به پرورش گل گاوزبان نمایند.

شایان ذکر است که بذر گیاه گل گاوزبان ایرانی رشد بسیار خوبی دارد و بهترین زمان برای کاشت آن اوایل بهار و یا اوایل پاییز می باشد. البته باید گفت بذر گل گاوزبان اروپایی نیز در همین زمان از سال و همزمان با نمونه های ایرانی آن کاشته می شود.

و اما یکی از مهمترین تفاوت هایی که میان این دو نوع بذر وجود دارد این است که بذر گیاه ایرانی گل گاوزبان چند ساله می باشد و پس از برداشت، مجدداً در بهار و پاییز سال آینده نیز می روید و به گلدهی می رسد، اما بذرهای اروپایی یک ساله هستند. حتی خواص دارویی این دو نیز با همدیگر تفاوت دارند. چرا که گیاه اروپایی گل گاوزبان ادرار و تعریق را زیاد می کند، در صورتی که نوع ایرانی آن آرامش بخش است.

فروش مستقیم بذر گیاه گل گاوزبان

فروش مستقیم بذر گیاه گل گاوزبان

این روزها فروش بذر گیاه گل گاوزبان در کشورمان رونق فراوانی دارد؛ چرا که با گذر زمان مردم کشورمان هر چه بیشتر با خواص موجود در گل گاوزبان آشنا شده و آن را خریداری می نمایند و همین امر موجب گسترش فروش آن به صورت خشک شده در تمامی شهرهای کشورمان شده است.

شایان ذکر است که این گیاه دارویی در ابتدا تنها به صورت خود رو وجود داشت، بنابراین در بازار داروهای گیاهی به عنوان یک گیاه کمیاب محسوب می شد و قیمت بالایی داشت، اما از روزی که کشت گسترده آن آغاز شد، شاهد فراوانی آن در بازارهای داخلی کشورمان می باشیم که با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده و در دسترس افراد مختلف قرار می گیرد.

مجموعه داپیدو به عنوان مرکز فروش بذر گل گاوزبان در ایران اقدام به فروش این بذر نموده است. شما می توانید به راحتی جهت خرید این محصول با مشاورین این مجموعه تجاری ارتباط بر قرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما