قیمت تولیدی سیاه دانه عمده

قیمت تولیدی سیاه دانه عمده

خرید و فروش سیاه دانه در بازار های فروش به صورت عمده بوده. سیاه دانه عمده سورتینگ شده در بسته بندی به فروش می رسد. قیمت سیاه دانه از مبادی تولید و مزارع کمتر است. اگر مایل هستید که سیاه دانه عمده را با قیمت تولیدی تهیه نمایید باید به مراکز تولید و شهرستان های تولید کننده سر بزنید. یا به نمایندگی های آنان در سراسر کشور سفارش دهید.

مجموع هزینه های کشت و برداشت و نیروی انسانی… کود و آبیاری و … بر قیمت تمام شده محصول تاثیر میگذارد. علاوه بر اینها عرضه محصول، حمل نقل و حضور واسطه گران نیز موثر است. اما در این سایت فروش مستقیم سیاهدانه بدون واسطه صورت می گیرد. دیگر نیاز به مراجعه حضوری برای خرید نیست. بلکه مجموعه داپیدو محصولی تازه را مستقیما از کشاورز در اختیار مشتریان خود می گذارد.

برای خرید و فروش غیر حضوری کافیست. در این سایت با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید با پر کردن فرم درخواست. مشاورین مجموعه با شما در اولین فرصت ارتباط بگیرند.

مهمترین خصوصیات سیاهدانه

مهمترین خصوصیات سیاهدانه

سیاه دانه عمده در بسیاری از دستورالعمل های غذایی قدیمی ایرانی جای دارد. هنوز نیز بر روی نانهای سنتی می توان دانه های سیاه رنگ سیاه دانه را دید. سیاه دانه اندکی تلخ مزه است. اما به دلیل خواص فراوان که دارد. در آشپزی ایرانی همواره استفاده می شد. این دانه های سیاه طبع گرمی دارد. از همین به درمان بسیاری از بیماری ها کمک شایانی می کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن از مهمترین ویژگی های درمانی این دانه ارزشمند است. ضعف ایمنی بدن سرچشمه بسیاری از بیماری هاست. مصرف روزانه سیاه دانه با انواع خوراک سیستم ایمنی را تقویت می کند. برای این کار می توانید. اندکی از آنرا بر روی غذای خود بپاشید. تا به عنوان ادویه از آن استفاده کنید.

خواص مسکن این دانه ها باعث شده. تا ضماد آن از دیر باز تجویز گردد. عمده روغن به دست آمده از سیاه دانه را در ترکیب با عصاره ها و گیاهان مختلف برای تسکین درد و از بین بردن التهاب به کار می بردند. امروزه نیز این ترکیب دارویی کاربرد بسیار دارد.
روغن سیاه دانه که مهمترین فراورده این دانه ها بوده. بسیار کاربردی و ارزشمند است. در بهبود بیماری ها و جلوگیری از آنها موثر است.

در رژیم های مخصوص تناسب اندام و کاهش وزن و… سیاه دانه گنجانیده شده است. این دانه های کوچک سیاه جربی های مضر خون را از بین می برد. علاوه بر کاهش چربی خون و تعدیل فشار خون سبب کاهش وزن و تناسب بدن می شود. مصرف سیاه دانه به صورت جوشانده از بین برنده عوارض آسم و تنگی نفس است.

تولیدی انواع سیاه دانه عمده

تولیدی انواع سیاه دانه عمده

انواع سیاه دانه در مزارع ایران کشت می شود. سیاه دانه های پا کوتاه و پا بلند از انواع کشت شده در مزارع ایران هستند. محصولات برداشت شده از مزارع به صورت کلی به فروش می رسند. امروزه به پرورش سیاه دانه توجه بسیاری شده و سطح زیر کشت این محصول افزایش یافته است. فروش عمده آن نیز در بازار رونق یافته و تجارت پرسودی است.

سیاه دانه هندی و سوری نیز علاوه بر سیاه دانه ایرانی در بازار عمده معامله می شود. که نوع هندی قیمت بالاتری دارد. اما تنها تفاوت آنها تمیز بودن آن هاست. نوع ایرانی همراه با شاخه و زوائد بوده. که با سورت کردن می توان تا ۱۰۰% خالص نمود. برای این کار نیازمند دستگاه های قوی کالر سورت می باشد. این دستگاه دانه ها را بر اساس رنگ از هم متمایز نموده. بر همین اساس دانه های سیاه رنگ را کاملا جدا می کند.

می توان با استفاده از دستگاه های پیشرفته سورتینگ… محصولی با کیفیت و درجه یک را روانه بازار کرد. از طرفی با همکاری کشاورزان و کارخانه های سورتینگ می توان در بازار فروش جهانی رقابت نمود.

تنها راه حل پیشرفت در تولید سیاه دانه عمده و گسترش بازار فروش… تعامل همه جانبه میان کشاورزان، کارخانه ها و تاجران می باشد.

در کنار این تعامل و همکاری فروشندگان داخلی نیز نقش مهمی دارند. چراکه تعیین کننده نهایی قیمت سیاه دانه در بازار داخلی می باشند. تنها راه کاهش قیمت فروش سیاه دانه عمده حذف واسطه گران می باشد. تنها هدف مجموعه داپیدو فروش بدون واسطه می باشد. عرضه محصولی ارزان قیمت موجب رضایت بیشتر خریداران می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما