قیمت انواع سیاه دانه عمده

قیمت سیاه دانه عمده بر اساس انواع مختلف آن اینکه هندی، سوری یا ایرانی است مشخص می شود. امروزه انواع سیاه دانه به صورت عمده توسط فروشندگان اینترنتی در تمام نقاط کشور با نرخی ارزان توزیع می شوند. اصولا عرضه این دانه خوراکی در داخل کشور با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارد به طور انبوه و تناژ انجام می شود تا خریدار بتواند با قیمتی به صرفه تر آن را تهیه کند.

انواع سیاهدانه کدامند و چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

انواع سیاه دانه کدامند و چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

سیاه دانه‌ ها در بازار، با نام کشوری که از آن می‌آیند شناخته می‌شوند:

  1. سیاهدانه ایرانی
  2. سیاهدانه هندی
  3. سیاهدانه سوری

خصوصیات انواع سیاه دانه ایرانی:

  1. در قدیم نوع ایرانی به دلیل نبودن نظارت کافی ضابطین بهداشتی و کمبود نیروی کار ماهر و کمبود امکانات و دستگاه های حرفه ای سورتینگ لیزری و پاکسازی، همراه با گرد و خاک و چوب‌های سر گیاه، وارد بازار می شد و به اندازه محصول وارداتی تمیز نبود ولی امروزه به این صورت نیست زیرا نوع ایرانی نیز مورد توجه قرار گرفته و کم کم جایگاه خود را پیدا می کند.
  2. این محصول معمولا در ایران در کیسه های ساده بسته بندی می شود و کیفیت آن در بسته بندی به حد وارداتی ها نمی رسد.
  3. سیاه دانه ایرانی از لحاظ خاصیت، خواص بسیار بالایی دارد.
  4. دانه‌های آن نسبه به نوع هندی و سوری اندازه درشت‌تری دارد و رنگ آن خیلی سیاه نبوده و روشن‌تر است.
  5. از آنجایی که میدانیم مهمترین مصرف سیاه دانه روغن گیری است پس سعی می شود تا از محصولی با قیمت کمتر برای روغن گیری استفاده شود که انواع ایرانی بخاطر تولید زیاد، قیمت مناسب تر و روغن گیری خوب توانسته اند خود را به عنوان رقیبی قدر برای نوع هندی معرفی کنند زیرا با یکبار سرت شدن، روغن گیری می شوند که عملا باعث کاهش قیمت تمام شده خواهد شد.

خصوصیات سیاه دانه هندی و سوری:

  1. سیاهدانه‌ های سوری و هندی کاملا سورت شده و پاک ‌شده و تمیز بدون چوب و گرد و خاک بسته بندی شده و مطابق استداندارهای بهداشتی به دست مشتری می‌رسند.
  2. انواع سوری و هندی به صورت بسته بندی های کیسه ای ۲۵ کیلویی وارد می شوند که تمامی اطلاعات محصول روی این بسته‌بندی‌ها درج شده است.

ارائه کننده قیمت عمده انواع سیاه دانه

ارائه کننده قیمت عمده انواع سیاه دانه

ارائه انواع مختلف سیاه دانه در داخل کشور به روش‌ های گوناگونی انجام می شود و هر کدام از این روش ها نیز قیمت متفاوتی را برای محصول ایجاد می کند، اصولا عرضه این محصولات با توجه به میزان تقاضا به طور عمده و خرده انجام می‌ شود که اگر به شکل تناژ و انبوه صورت بگیرد سبب کاهش قیمت آن ها خواهد شد و رضایت مشتریان را به دنبال دارد.

تمام مشتریان و خریداران می‌دانند که قیمت عمده فروشی سیاه دانه در سال های قبل از ۱۳۹۹ بسیار پایین بود ولی در سال ۱۴۰۰ افزایش پیدا کردن مصرف کنندگان بسیار زیاد و انبوه در این زمینه باعث شده که نرخ این محصول شگفت انگیز و منحصر به فرد کمی بهتر شود. علاوه بر مورد گفته شده فروشندگان و سایت های اینترنتی با تبلغاتی که انجام می دهند نیز در نرخ گذاری این دانه روغنی تاثر گذارند.

قطعا شما به دنبال استعلام قیمت انواع سیاه دانه عمده هستید که این مورد دغدغه شما است و همچنین خواهان مکانی برای حل این نیاز می باشید که ما مجموعه داپیدو را برای این منظور به شما معرفی می کنیم.

بهای سیاه دانه در مجموعه گفته شده بسیار مناسب است و با توجه به تغییرات قیمتی و نوسانات ارز و دلار، اعضای آن تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین نرخ را برای فروش این دانه گیاهی تعیین نمایند و علاوه بر سودآوری خود، رضایت و سود خریداران را نیز در اولویت خود قرار داده اند. پس با تمام این شرایط جهت ارتباط با مدیران این واحد تولیدی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما