فروش سیاه دانه عمده در شیراز

فروش سیاه دانه عمده در بازار سراسر ایران به خصوص در شیراز رونق فراوانی دارد. سیاه دانه در شیراز پس از تولید با بهترین قیمت توسط عمده فروشان در تمام سطح شهر توزیع می شود. این محصول گیاهی علاوه بر شیراز بیشتر در استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان، اراک و گلستان کاشت و پرورش داده می شود زیرا بومی این مناطق هست و شرایطی آب و هوایی آن ها را بهتر می پسندد.

سیاهدانه شیراز در چه شرایطی کشت می شود؟

سیاه دانه شیراز در چه شرایطی کشت می شود؟

سیاه دانه از قدیم وجود داشته و به علت دارا بودن مقدار زیادی ویتامین C بسیار مفید بوده و به شکل دانه، عصاره و روغن مورد استفاده قرار می گرفته است. این دانه روغنی از طریق بذر در مناطقی از شیراز با آب وهوای مرطوب کشت می شود.

مراحل کاشت به صورت مکانیزه شامل موارد زیر می باشد:

  1. کاشت سیاه تخم در شیراز بطور مکانیزه با ردیف کار ریز دانه کار کلزا انجام می شود.
  2. فاصله ردیف ها را ۳۰ سانتی متر در نظر می گیریم. توجه کنید فاصله کاشت بیشتر عملکرد کاهش پیدا می کند. بهترین فاصله ردیف ۳۰ سانتی متر می باشد. خود دستگاه بسته به میزان بذر فاصله بذر ها را تنظیم می کند.
  3. این محصول باید در عمق نیم سانتی متر کشت شود و از عمق ۲ سانتی متر بیشتر نشود.
  4. کاشت با بذر کار همدانی می تواند مقدار مصرف بذر را تا ۵۰ درصد افزایش دهد. پس از ریز دانه کار کلزا استفاده کنید بهتر است.

مراحل کاشت به صورت دستی شامل موارد زیر می شود:

  1. حتما سیاه دانه را در استان شیراز با ردیف کار کشت کنید و دنبال آن باشید. بهترین عمل آوری با ردیف کار می باشد در غیر این صورت با دست بپاشید.
  2. بعد از آماده سازی زمین و کرت بندی، بذر با دست به صورت در هم در كرت ها پاشيده شود.
  3. همراه دانه ها خاک بریزین که همزمان که یک مشت برمی دارید و می پاشید فاصله ها تنظیم شود و طوری نباشد که یک جا زیاد تر جایی کمتر بپاشد.
  4. سپس با وسیله ای بذر ها رابه عمق نیم تا یک سانتی متری خاک منتقل کنید.

مناسب ترین پی اچ خاک برای سیاه دانه ۶ تا ۷٫۵ هست. این گیاه در خاک اسیدی بهتر رشد می کند. همچنین به نور و دمای زیادی برای رشد نیاز دارد.

محل فروش عمده سیاه دانه اعلا در شیراز

محل فروش عمده سیاه دانه اعلا در شیراز

امروزه افراد زیادی در سراسر شیراز خواستار سیاه دانه اعلا بوده به همین دلیل فروشندگان در محل فروش تلاش می کنند این محصول را به صورت عمده در اختیار این افراد قرار دهند و موجبات رضایت و خشنودی آنان را فراهم سازند. تمام تلاش فروشنده در این است که روز به روز بر میزان مشتریان خود بیفزاید و بازار خود را بهبود ببخشد.

فروش عمده سیاه دانه با روش های مختلفی در ایران انجام می شود. یکی از بهترین راه های عرضه این دانه گیاهی، استفاده از سایت های اینترنتی می باشد که در آن مشتریان و خریداران نسبت به خرید تشویق خواهند شد زیرا با یک بار خریداری از این محل ها به خاطر راحتی و مزایای دیگری همچون قیمت مناسب متوجه اهیمت آن ها می شوند.

حال اگر شما به دنبال مکانی هستید که فروش و خرید سیاه دانه شیراز را به صورت عمده انجام می دهد با شماره های 09134431028 و 09134431029 تماس بگیرد.

هر ساله عرضه سیاه دانه تازه و سورت شده در این مجموعه انجام می شود و به سراسر کشور ارسال می گردد. خریداران عزیز می توانند از طریق این شرکت بهترین نوع این دانه دارویی را با نرخی مناسب سفارش داده و خریداری نمایند. ما در داپیدو، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع کننده این محصول مشغول فعالیت هستیم و تمام تلاش خود را بر این قرار داده ایم تا محصولات مرغوب و با کیفیت رادر اختیار مشتریان خود بگذاریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما