فروشندگان بذر گل گاوزبان ایرانی در کشور

فروشندگان بذر گل گاوزبان ایرانی در کشور، این محصول را با در نظر داشتن موقعیت و شرایط آب و هوایی کشور، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. اگر می خواهید از کاشت بذر این گیاه، به سود کلانی برسید، لطفا تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا نکات لازم را به شما بگوییم. جهت اطلاع از قیمت و خرید بذر گل گاوزبان ایرانی بی واسطه از تولید کننده نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروشندگان بذر گل گاوزبان ایرانی

منظور از بذرهای گل گاوزبان چیست؟

بذر گل گاوزبان چیست؟

بذر گل گاوزبان، دانه ای ریز است که در خاک تحت شرایطی کاشته می شود و گیاهی با گل های آبی مایل به بنفش از آن می روید که گل گاوزبان ایرانی یکی از گونه های این گیاه می باشد که به دلیل خواص دارویی بسیار فراوانی که دارد مورد توجه مردم قرار گرفته است.

این گیاه علاوه بر اینکه خواص درمانی داشته باشد دافع بسیار خوبی برای حشرات و زنبور می باشد. برای کاشت بذر گل گاوزبان، باید به صورت کاملا مستقیم در خاک کاشته شود. معمولا این کار در فصل بهار انجام می شود. برای کاشت بذر، در فصل بهار تا عمق ۶ میلی متر در زمین بکارید. خاک باید از نظر مواد آلی بسیار غنی باشد و ph آن بسیار متناسب باشد. بذر این گیاه باید در مکانی تقریبا آفتاب گیر کشت شود.

این گیاه کاملا مقاوم است و حتی اگر بخواهید می توانید در زمستان نزدیک بهار نیز آن را در خاک بکارید. هنگامی که بذر را در خاک می کارید با فاصله ۱۰ سانت این کار را انجام دهید و سپس بعد از جوانه زدن، فاصله آن را تا ۳۰ سانتی متر برسانید.آبیاری گل گاوزبان معمولا پس از خشک شدن اطراف خاک آن می باشد.

حتما قبل از کاشت بذر، به خاک کمی کمپوست اضافه کنید تا مواد آلی خاک تامین شود و گیاه رشد معقولی داشته باشد.از این گیاه دارویی هم به صورت گل، هم به صورت عرق و جوشانده می توان استفاده کرد از خواص بی نظیر آن می توان به  آرام بخش بودن، درمان انواع درد گلو، گوش، درمان سرماخوردگی، دردهای مفصلی، پیشگیری از سرطان، دفع سنگ کلیه و… اشاره کرد.در کشور گل گاوزبان در دو نوع ایرانی و اروپایی رشد می کند که مناطق رشد آن ها متفاوت است و نوع ایرانی درشت تر می باشد و خواص درمانی بالاتری دارد.

قیمت فروش مستقیم بذر گل گاوزبان ایرانی

قیمت خرید مستقیم بذر گل گاوزبان ایرانی

قیمت فروش بذر گل گاوزبان ایرانی، در مجموعه داپیدو با توجه به بی واسطه بودن و خرید مستقیم بسیار مناسب می باشد.

خریداران گرامی می توانند این محصول را به صورت تضمین شده، با خیالی آسوده تهیه کنند و با کاشت آن به شیوه درست به سود کلانی برسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما