شرکت فروش سیاه دانه کیلویی ارزان

شرکت فروش سیاه دانه کیلویی ارزان

شرکت فروش سیاه دانه کیلویی ارزان برای جلب رضایت مشتریان و سود بیشتر در تلاش هستند محصولی تازه با بهترین کیفیت را به شکل بسته بندی و تمیز‌شده به بازار عرضه کند. محل‌فروش سیاه دانه ارزان همیشه محصولی درجه یک و تازه را به بازار عرضه می‌کنند. فروشگاه معتبر ما این محصول باکیفیت را به صورت کیلویی با روش اینترنتی با ارائه لیست قیمت‌ها و تضمینی به خریداران ارائه می‌نماید.

بیان چگونگی تولید سیاهدانه اعلا

بیان چگونگی تولید سیاه دانه اعلا
سیاه دانه کیلویی اعلاء با طعمی تلخ اما با خواص دارویی بالا یک کشت پربازده می‌باشد. این گیاه دارویی علاوه بر رونق کشاورزی موجب افزایش درآمد و سود در بازار تجارت می‌شود. در این مقاله به طور مختصر به چگونگی تولید سیاه دانه اعلا می‌پردازیم.

بذر وسیله‌ای برای تکثیر سیاه‌ دانه می‌باشد. كشت این دانه ها در پاییزه و بهاره می‌باشد، وليکن در كشت بهاره محصول مرغوب‌تری بدست می‌آید. كاشت واقعي آن زمانی می‌باشد كه اولين بارندگی صورت‌گیرد و تاریخ گل‌دادن آن در اواخر ارديبهشت تا تير‌ماه می‌باشد.

بذرها به وسیله دستگاه به صورت ردیفی و در فاصله سی‌سانتی کشت می‌شوند. گاهی پاشیدن بذر به‌ صورت در هم در كرت ریخته می‌شود. یا برخی كشت سياه‌دانه را به صورت انتظاری انجام می‌دهند. سیاه‌ دانه که در خاکی با زهکشی مناسب کاشت می‌شود. ولیکن در خاک‌های اسیدی، غنی و بارور رشد بهتری دارد.

این گیاه یک‌سال پس از کشت در فصل بهار، گل می‌دهد. آبیاری منظم و اندازه، تعویض خاک گلدان در گلدهی و رشد گل سیاه‌ دانه نقش بسیار موثری دارد. این گیاه نیازمند آفتاب کامل است و با هر دمایی سازگاری بالایی دارد.

سیاه دانه کیلویی، در حد متوسط به آب نیازمند است. بهترین زمان آبیاری زمانی است که بصورت منظم و حداقل دوبار در هفته انجام شود. قبل از آبیاری گیاه توجه کنید که سطح خاک خشک شده باشد. اگر خاک خیس و دارای آب زیاد باشد، گیاه آسیب می‌بیند و امکان آفت‌زدگی را افزایش می‌دهند.

كشت‌ پاییزه محصول سياه‌ دانه در تير ماه و كشت‌بهاره در شهريور‌ماه برداشت می‌شود که زمان زرد شدن كپسول‌ها می‌توانید برداشت محصول را انجام دهید. همچنین می توانید پس از ريشه‌كنی كل بوته و خشك‌كردن آن، بذرهای داخل كپسول را با خرمن‌کوبی از هم جدا نمود.

خرید سیاه دانه کیلویی تازه

خرید سیاه دانه کیلویی تازه

قیمت سیاه دانه کیلویی در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال‌های گذشته با افزایش‌بالایی روبه‌رو بوده ‌است. علت آن افزایش میزان تقاضا و نوسانات ارز می‌باشد و به همین دلیل کشاورزان به کشت این محصول پرسود روی آورده‌اند.

کشاورز که تولید‌کننده سیاه‌دانه می‌باشند پس از این که محصول را برداشت کرده آن را به شرکت‌هایی که توانایی توزیع و بخش این محصول را به صورت عمده و کیلویی به تمام تقاط کشور دارند می‌سپارند.

سیاه‌دانه را از کجا بخریم؟ با توجه به تکنولوژی روز شرکت‌ها و مراکز تولید دارای اعتبار به عنوان فروشنده سیاه دانه انواع سیاه‌دانه را با ارائه قیمت‌‌روز، به صورت اینترنتی و به شکل یک‌ کیلویی و عمده به سراسر کشور ارسال می‌کنند.

امروز فروشگاه معتبر ما در تلاش است خریدی آسان و مطمئن را برای مشتریان فراهم نماید که به شکل غیرحضوری و آنلاین این محصول را به‌صورت تازه و کیلویی با کیفیت‌ عالی و قیمت‌بسیار استثنایی به خریداران محترم ارائه می‌نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما