شرکت تولید سیاه دانه کیلویی ایرانی

شرکت تولید سیاه دانه کیلویی ایرانی

شرکت تولید سیاه دانه کیلویی ایرانی همیشه بهترین انواع این محصول را با بالاترین کیفیت ممکن در قیمت های بسیار مناسب به صورت کلی به بازارهای داخلی عرضه می کند. سیاه دانه از دانه های روغنی با خواص دارویی فراوان می باشد که از آن به عنوان ادویه برای طعم دار کردن غذا در آشپزی استفاده می کنند. علاوه بر این نیز به عنوان یک داروی گیاهی و درمانی دارای خواص فراوانی هم برای تندرستی است.

موارد استفاده از سیاهدانه اعلا

موارد استفاده از سیاه دانه اعلا

استفاده از سیاه دانه کیلویی و اعلا بسیار زیاد می باشد و بیشتر هم از این دانه روغنی و پرکاربرد جهت درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها استفاده می کنند. سیاهدانه در زمینه درمانی تاثیر فوق العاده ای دارد به همین دلیل برخی از افراد این ماده را به جای داروهای صنعتی استفاده می کنند. داروهای شیمیایی عوارض جانبی دارند و گیاهان دارویی جایگزین مناسبی بجای ترکیبات شیمیایی هستند.

در ابتدا بدانید که طبیعت دانه روغنی سیاه دانه گرم و خشک می باشد. طبع گرم این گیاه دارویی موجب افزایش سوخت و ساز در بدن می گردد. همچنین این محصول دارای خاصیت ضد عفونت می‌باشد. برای درمان عفونت و سرماخوردگی به فراوانی از آن استفاده می کنند. سیاهدانه خواص درمانی بسیاری دارد. برای درمان دردهای موضعی بسیار کارامد می باشد که از این لحاظ دارای تاثیری فوق العاده و سریع است.

سیاه دانه کیلویی همچنین برای تسکین برخی از دردها مانند درد میگرن بسیار شدید است مفید می باشد. این دانه روغنی برای تقویت معده و درمان زخم معده هم بسیار مناسب می باشد. همانطور که می‌دانیم از سیاه دانه برای تهیه روغن هم استفاده می‌کنند که به تنهایی دارای فواید دارویی بسیاری است.

در مواردی هم سیاه دانه برای رفع مسمومیت هم استفاده می کنند. این دانه گیاهی به این دلیل خواص دارویی بسیاری دارد که در ترکیب آن مواد مغذی فراوانی وجود دارد به همین دلیل همیشه مصرف آن در مقدار مناسب می تواند نتیجه بخش و بدون عوارض باشد.

قیمت عمده سیاه دانه کیلویی روغن گیری

قیمت عمده سیاه دانه کیلویی روغن گیری

سیاه دانه مخصوص روغن گیری در کیفیت بالا و تازه به مقدار عمده دارای قیمت ارزانتری است. این محصول را می توان از مراکز معتبر به روش مستقیم با قیمت مناسب تری هم خریداری کرد. البته واضح است که قیمت سیاه دانه تحت تاثیر کیفیت و مرغوبیت آن می باشد.

قیمت سیاه دانه فله ای و کیلویی همواره ارزانتر است زیرا هزینه بسته بندی از آن کم می شود. در خرید عمده نیز باعث تخفیفاتی را نیز به همراه دارد. این دانه گیاهی بسیار پر استفاده است به همین دلیل تولید آن در سال بسیار زیاد است.

تولید زیاد به مراتب موجب کاهش قیمت نیز می شود در نتیجه سیاهدانه با قیمتی مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما