خرید عمده بذر گل گاوزبان ایرانی

گل گاوزبان ایرانی گیاهی معمولا چندساله است که خواص دارویی فراوانی دارد و در بین مردم به سبب داشتن مزایای آن خیلی معروف می باشد. بذر گل گاوزبان در واقع درون غلافی که دارای تیغ های ریز می باشد وجود دارد. برای خرید و فروش عمده بذر گل گاوزبان ایرانی می توان به مراکز آن مراجعه کرد که بنابر درجه کیفیت و تمیزی بذر قیمت های متفاوتی دارد.

خرید عمده بذر گل گاوزبان

جوانه زنی بذور گل گاوزبان چه مدتی طول می کشد؟

جوانه زنی بذر گل گاوزبان چه مدتی طول می کشد؟

کاشت بذر گل گاوزبان ایرانی را می توان به روش های مختلفی انجام داد یعنی اینکه هم می توان آن را در گلدان و هم باغچه های کوچک و مزارع بزرگ آن را کشت داد. برای کاشت بذر گل گاوزبان لازم است که قبل از کاشت ابتدا بذرها جوانه بزنند سپس در خاک کاشته شوند. معمولا جوانه زنی بذر حدود دو تا سه روز صورت می گیرد که بعد از جوانی زنی باید زمین را با یک چوب یا هر وسیله دیگری در عمق کمی سوراخ کرده سپس بذرها را همراه جوانه درون آن قرار دهیم و بعد روی سوراخ ها و یا به عبارتی چاله ها را با خاک بپوشانیم.

گیاه گل گاوزبان از جمله گیاهانی است که برای رشد نیاز به نور فراوانی دارد و با توجه به اینکه گیاهی چند ساله می باشد بعد از پایان فصل رشد رویشی و زایشی گیاه به سمت تولید دانه یا بذر می رود که این دانه ها دوباره در خاک می ریزند و در سال آینده مجدد رشد می کنند.

تولید گل گاوزبان از جمله کشت های بسیار راحت می باشد که در عین راحتی بازده خیلی بالایی دارد و با توجه به اهمیت فراوان آن در زمینه پزشکی میزان تقاضا برای خرید آن بالا می باشد و همین دلیل انگیزه خوبی است که تولید کنندگان همواره تولید سالانه خود را افزایش دهند.

قیمت بذر گل گاوزبان گلستان در بازار ایران

قیمت بذر گل گاوزبان گلستان در بازار

قیمت بذر گل گاوزبان ایرانی در بازار این روزها نوسانات زیادی دارد و بر اساس کیفیت آن نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را برای انواع آن ثبت کرد.

چیزی که تعیین کننده قیمت می باشد می تواند این باشد که مسلما قیمت بذری که بوجاری شده و عاری از هر گونه بذرهای دیگر و یا خاک و سنگ ریزه باشد قطعا نسبت به بذرهایی که دارای پوسته می باشند گران تر خواهد بود و در بحث قیمت فقط نباید هزینه مد نظر باشد بلکه کیفیت هم باید در نظر گرفته شود.

این بذرهای دارویی از مراکز زیادی تحت عنوان فروشنده های بذر گل های گیاهان دارویی به فروش می رسند. با شماره گیری 09134431028 و 09134431029 می توانید به این بذور دست یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما