خرید بذر گل گاوزبان در مشهد به قیمت عمده

گل گاوزبان از جمله گیاهان دارویی بسیار با ارزش است که هم به صورت خودرو در طبیعت و هم با روش بذر پاشی و کاشت آن در زمین می توان آن را پرورش داد. کاشت بذر این گیاه دارویی در بهار و پاییز انجام می گیرد و باید شرایط خاک را متناسب با نیازهای رشد این گیاه تغییر داد. خرید و فروش بذر گل گاوزبان مشهد به صورت عمده امکان پذیر می باشد. بهترین خاک برای کشت بذر این گیاه چیست و قیمت بذر گل گاوزبان چقدر است؟

خرید بذر گل گاوزبان در مشهد به قیمت

بهترین خاک برای کشت بذرهای گل گاوزبان

بهترین خاک برای کشت بذر گل گاوزبان
گیاه گل گاوزبان یکی از گیاهان مقاوم به خشکی می باشد که در اغلب خاک ها قادر به رشد می باشد اما برای ایجاد شرایط مناسب رشد ترجیحا باید از خاک های شنی رسی برای پرورش مناسب این گیاه استفاده کرد.

بذر این گیاه باید در اوایل بهار و پاییز در زمین کاشته شود تا تحت تاثیر بارش های بهاره و پاییزه رشد کند. بهترین PH برای رشد این گیاه ۶ می باشد و بذر به طور متوسط باید در عمق ۲ سانتی متری کاشته شود.

نوع ریشه های این گیاه از نوع پخش شونده بوده و به اعماق نفوذ می کند تا بتواند آب مورد نیاز خود را تامین کند بنابراین در مناطق با بارش باران یا آبیاری کم نیز می تواند به خوبی رشد کند.

خاک باید قبل از عملیات کاشت شخم زده شده و با دیسک کاملا خرد شود. هرچه دانه های خاک ریزتر و نرم تر باشد امکان تماس بذر با آن افزایش می یابد و می تواند از مواد مغذی موجود در آن بیشتر استفاده کند.

برای کشت بذر گل گاوزبان خاک باید از رطوبت مناسبی و نه به مقدار زیاد برخوردار باشد تا بتواند منجر به جوانه زدن و رشد آن شود.

قیمت خرید بذر گل گاوزبان در بازار مشهد

قیمت بذر گل گاوزبان در بازار مشهد

فروشندگان انواع بذر به ویژه بذر گیاهان دارویی و کسانی که در زمینه کاشت و تولید انواع این گیاهان فعالیت دارند؛ همچنین صادرکنندگان انواع بذور گیاهان دارویی به کشورهای دیگر می توانند از انواع بذر گل گاوزبان برای توسعه کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید بذر گل گاوزبان می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از سایر مشخصات انواع این محصولات و قیمت آن در بازار مشهد، نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلام شده توسط شما ارسال خواهد شد، در نظر داشته باشید که خرید عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری به دست شما خواهد رسید. پس جهت استعلام قیمت و خرید بذر گل گاوزبان با شماره های 09134431028 و 09134431029 تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما