خرید بذر گل گاوزبان با قیمت مناسب

گل گاوزبان یکی از گیاهان دارویی است که از دیرباز توسط اطباء سنتی و مردم معمولی مورد استفاده قرار می گرفته است. در گذشته مردم برای تهیه این داروی گیاهی به دامنه کوه ها رفته و آن را می چیدند. امروزه راه بهتری نیز برای تهیه گل گاوزبان وجود دارد و آن خرید بذر گل گاوزبان با قیمتی به مراتب بهتر از قیمت خود گل گاوزبان و کاشت این محصول است.

خرید بذر گل گاوزبان با قیمت

نحوه کاشت بذور گل گاوزبان در خانه

نحوه کاشت بذر گل گاوزبان در خانه

گل گاوزبان گیاهی است که از دمنوش آن ممکن است به عنوان یک آرامش بخش خوب طبیعی یاد کنند که مصرف آن عوارض مصرف آرامش بخش های شیمیایی ندارد. این گیاه به طور خود رو در دامنه کوه ها پدید می آید. با این وجود امکان مراجعه به کوه ها برای چیدن این گیاهان برای مردمان امروز همانند گذشته میسر نیست و از طرفی به دلیل دشواری چیدن گیاه و همچنین کم بودن مقدار آن، قیمت خرید عمده بذر گل گاوزبان نیز ممکن است بسیار بالا باشد. این امر  ممکن است سبب شود که مردم برای تهیه گل گاوزبان به دنبال راهی راحت تر و ارزان تر باشند. در این راستا در این نوشتار به اختصار به چگونگی کاشت گل گاوزبان در منزل می پردازیم.

کاشت بذر گل گاوزبان چندان دشوار به نظر نمی رسد. برای کاشت این بذر به یک باغچه کوچک در منزل و یا در صورت نداشتن باغچه به یک یا چند گلدانی که که در کف آن ها حفره وجود داشته باشد نیاز دارید. اگر باغچه ندارید و یا قصد دارید گل گاوزبان را در گلدان به عمل آورید؛ گلدان را با خاک پر نمایید و از آنجا که گفته می شود این گیاهان در  خاکهای رسی-شنی بهتر عمل می آیند، استفاده از مخلوط شن و رس در تهیه خاک کشت گل گاوزبان مناسب تر به نظر می رسد.

گلدان را با خاک به صورت مسطح پر نمایید و آن را کمی مرطوب نموده و بذر های گل گاوزبان را در عمق دو یا سه سانتیمتری آن بکارید. برای ان که روند جوانه زنی گل گاوزبان بهتر صورت گیرد برخی متخصصین ممکن است توصیه کنند که بر روی محل کاشت بذر های گل گاوزبان یک پلاستیک بکشید. بر اساس اطلاعات موجود گل گاوزبان ایرانی حداقل شش و حداکثر بیست روز طول می کشد تا جوانه بزند.

عرضه مستقیم بذر گل گاوزبان با کیفیت

عرضه مستقیم بذر گل گاوزبان با کیفیت

بازار داروهای گیاهی از جمله گل گاوزبان از گذشته بازاری پر رونق بوده است. این گیاهان به صورت طبیعی در طبیعت عمل می آیند و مردمان دوران گذشته بیشتر این محصول را  با مراجعه به دشت ها، کوه ها، جنگل ها و غیره تهیه می کردند. اما امروزه این امکان فراهم آمده است که با کاشت بذر گل گاوزبان و دیگر گیاهان دارویی دیگری احتیاجی به مراجعه به مناطق دور دست طبیعی برای این محصولات وجود ندارد.

شرکت ما نیز با خرید و فروش بذر گل گاوزبان به صورت مستقیم شما را از مراجعه به دامنه کوه ها به امید پیدا کردن و چیدن این گیاه بی نیاز می کند. پس برای دریافت قیمت بذر گل گاوزبان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما