خرید بذر گل گاوزبان ایرانی درجه یک

بذر گل گاوزبان ایرانی گیاه دارویی قدیمی است که می تواند تا ۲ فوت (۶۱ سانتی متر) بلند یا بیشتر داشته باشد. بومی خاورمیانه است و در جنگ به عنوان یک تقویت شجاعت و شجاعت ، از تاریخ باستانی در جنگ برخوردار است. در حال رشد ، برگهایی با عطر خیار برای چای و سایر نوشیدنی ها و همچنین گل های آبی روشن و پرنور را برای تزئین سالاد در اختیار باغبان قرار می دهد. تمام قسمت های گیاه به جز ریشه ها دارای طعم دهنده هستند و از مواد آشپزی یا دارویی استفاده می کنند. اطلاعات گیاه گیاه ختم اگرچه به اندازه آویشن یا ریحان رایج نیست ، گیاه گیاه دارویی (Borago officinalis) یک گیاه منحصر به فرد برای باغ آشپزی است. به سرعت به صورت سالانه رشد می کند اما با کاشت خود و ظاهر شدن دوباره سال به سال گوشه ای از باغ را مستعمره می کند.

خرید بذر گل گاوزبان ایرانی

تفاوت بذر گل گاوزبان ایرانی با بذر گل گاوزبان اروپایی

تفاوت بذر گل گاوزبان ایرانی با بذر گل گاوزبان اروپایی

تفاوت های بسیاری گل گاوزبان های ایرانی و اروپایی دارند که مهم ترین تفاوت را می توان در کیفیت بذر ها و طعم خاص آن می باشد. ژوئن و ژوئیه با حضور گل بوفور ، شکوفه ای جذاب و کوچک و درخشان آبی با جذابیت هایی به نمایش می رود. در واقع ، این گیاه باید در باغ پروانه گنجانده شود و گرده افشان ها را به سبزیجات شما برساند. برگهای بیضی شکل مویی و زبر دارند و شاخ و برگهای پایینی به طول ۶ سانتی متر فشار می آورند. گیاه خزنده ممکن است در یک عادت بلند و باریک ۱۲ یا بیشتر از عرض رشد کند. در حال رشد گیاه زراعی گیاه زراعی فقط به باغبانی کمی نیاز دارد که بدانید چگونه. در باغچه های گیاهان و گیاهان شکاری پرورش دهید.

یک تختخواب باغی تهیه کنید که به طور متوسط ​​با مواد ارگانیک به خوبی آغشته شود. اطمینان حاصل کنید که خاک به خوبی تخلیه شده و در pH متوسطی قرار دارد. بعد از آخرین تاریخ یخبندان بذر گل گاوزبان ایرانی را مستقیماً درون باغ بکشید. بذور گیاهان را از یک تا ½ اینچ (۶ میلی لیتر – ۱ سانتی متر) در زیر خاک در ردیف های ۱۲ اینچ (۳۰+ سانتی متر) از هم جدا کنید. وقتی گیاهان ۴ تا ۶ اینچ (۱۰ تا ۱۰ سانتی متر) قد داشته باشند ، گیاه حداقل یک پا (۳۰+ سانتی متر) نازک داشته باشد.

کاشت کوره با توت فرنگی زنبورها را جذب می کند و عملکرد میوه را افزایش می دهد. این گیاه در غذاهای امروزی از آشپزی محدودی استفاده می کند ، اما گل غنچه ای اغلب به عنوان یک چاشنی استفاده می شود. 

تفاوت بذر گل گاوزبان ایرانی با بذر گل گاوزبان اروپایی می تواند در کیفیت آن ها باشد.

قیمت استثنائی بذر گل گاوزبان درجه یک ایرانی

قیمت استثنائی بذر گل گاوزبان درجه یک ایرانی

قیمت بذر گل گاوزبان ایرانی درجه یک بسیار استثثنائی می باشد. امروزه در داروهای مصرفی محدود است اما دانه ها منبع اسید لینولنیک هستند. گلهای گل کوره همچنین در گلدان ها یا آب نبات برای استفاده در شیرینی پزی استفاده می شوند. با اجازه دادن گلها به سمت بذر و کاشت خود می توان زنده ماند. بستن رشد ترمینال باعث می شود گیاه بوشیرری مجبور شود اما برخی از گل ها را قربانی می کند.

گیاه گیاه دارویی گیاه گیاه دارویی گوزنی نیست و شناخته شده است که در شمع های زباله و ماسه های بزرگراه رشد می کند. مطمئن باشید که می خواهید گیاه سالانه دوباره جوان شود و یا گلها را قبل از جوانه زدن از بین ببرد. رشد شغلی نیاز به فضای اختصاصی در باغ خانه دارد. برداشت گیاه گیاه دارویی Borage با کاشت بذر هر چهار هفته یکبار تهیه گل های گل زالوی تضمین می شود. برگها ممکن است در هر زمان برداشت شود و از تازه استفاده شود.

برگ های خشک شده از عطر و طعم مشخصی برخوردار نیستند ، بنابراین گیاه پس از برداشت به بهترین وجه مصرف می شود. اگر میزبان مستعمره زنبور عسل هستید ، گلها را تنها بگذارید. شکوفه ها عسل با طعم عالی تولید می کنند. قیمت بذر به صورت عمده می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما