خرید بذر گل گاوزبان ایرانی ارزان از تولیدکننده

گل گاوزبان  یک گیاه ایرانی ، قدیمی و ارزشمندی است که دارای خواص دارویی بالایی می باشد. مملو از اسید های چرب است و منبع غنی آن ها محسوب می شود. اصولا در اواخر زمستان ، در پاییز و بهار کشت می شود . تهیه بذر گل گاوزبان به روش های متعددی صورت می گیرد. خرید و فروش بذر گل گاوزبان ایرانی توسط تولید کنندگان آن به صورت عمده و خرده صورت می گیرد.

خرید بذر گل گاوزبان ایرانی

بهترین روش تهیه بذر گل گاوزبان کوهی

بهترین روش تهیه بذر گل گاوزبان کوهی

گل گاوزبان یک گیاه با مصارف دارویی بالا است که تمام اجزای آن از جمله گیاه ، گل و برگ آن خواص دارویی دارند ، در رنگ های صورتی ، بنفش تیره ، آبی ، قرمز وجود دارند و پس از خشک شدن رنگ آن ها به صورت بنفش تیره یا آبی در می آیند. به علت اینکه این گیاه بسیار مقاوم است ، کاشت آن بسیار راحت است و توسط کشاورزان و حتی باغداران مبتدی و کم تجربه نیز صورت می گیرد. می توان آن را در باغچه یا گلدان نیز کاشت.

روش های مختلفی برای تولید بذر آن وجود دارد . رشد آن سریع و معمولا چند ساله است ، اگر این گیاه را بکارید چند سال بعد نیز احتمال رشد آن وجود دا د، برای کشت آن نیز به سایه کم و محیطی آفتاب گیر می باشد و خاک مناسب برای رشد آن نیز باید غنی باشد بهتر از قبل کشت خاک با کود حیوانی غنی شود ، بهترین نوع خاک ، خاک زهکشی شده می باشد. گل گاوزبان نباید زیاد آبیاری شود و نیاز به آب زیاد ندارد. قبل کاشت بهتر است بذرها خیسانده شود.

بهترین روش برداشت بذر آن، بعد از رشد گیاه می توان بذر آن را بردارید، گل گاوزبان بعد از گل دهی به دانه می رود ، دانه ها در غلاف های پوششی محافظت می شوند  می توان غلاف ها را شکافت و دانه ها را برداشت ، در هر غلاف ۱ تا ۵ دانه موجود است ، دانه ها پس از ریختن روی زمین باعث تداوم رشد گیاه در سال های آتی می شود. بذرهای آن در مدل ها و درجه خلوص متفاوت می باشد ، که باعث تفاوت در قیمت های آن نیز می شود.

فروش بذرهای گل گاوزبان ایرانی صادراتی

فروش بذر گل گاوزبان صادراتی

ایران از نظر گیاهان دارویی غنی می باشد و به همین علت این گیاهان دارویی از جمله گل گاوزبان و بذر گل گاوزبان ایرانی به کشورهای مختلف صادر می شود. بذرهای گل گاوزبان در انواع مختلف و با کیفیت و درجه خلوص متفاوتی در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشند.

بذر گل گاوزبان ایرانی توسط کشاورزان و باغداران زیادی به صورت عمده تولید می شود ، فروش بذر گل گاوزبان ایرانی به روش های مختلفی امکان پذیر است، یکی از روش‌ های فروش داخلی و صادراتی این محصول ، اینترنتی است که انواع آن در سایت ما به نمایش گذاشته تا شما لذت یک خرید مطمئن را بچشید ، پس از سفارش این محصول به تمام جهان صادر می شود.

قیمت بذر گل گاوزبان به عوامل زیادی وابسته است و ثابت نیست، برای آگاهی از قیمت های لحظه ای می توان به کارشناسان تماس و از تغییرات قیمت ها آگاه شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما