بذر گل گاوزبان ایرانی را از کجا بخریم؟

گل گاوزبان یکی از انواع گیاهان علفی است و عمری یک ساله دارد. این گیاه معمولا از اردیبهشت تا شهریور ماه گل می دهد. ارتفاع ساقه آن در حدود ۶۰ سانتی متر می باشد و ساقه آن به صورت خاردار می باشد. این گیاه منبع بسیار عالی برای اسیدهای چرب اصلی می باشد. کشاورزان این گیاه را در دامنه های البرز کاشت می کنند. بذر گل گاوزبان ایرانی دارای فواید خاصی می باشد که بیشتر با آن آشنا خواهید شد. همچنین جهت خرید و فروش بذر گل گاوزبان ایرانی اطلاعات لازم در اختیار شما گذاشته می شود.

بذر گل گاوزبان ایرانی را از کجا بخریم؟

آب و هوای مناسب جهت زراعت بذور گل گاوزبان

آب و هوای مناسب جهت زراعت بذر گل گاوزبان

شرایط نگهداری و زراعت بذر گل گاوزبان در مقایسه با گیاهان دیگر متفاوت تر است. برای کاشت بذر گل گاوزبان بهتر است آن را در محیطی کاشت کنید که بارش باران خوبی داشته باشد و به همین دلیل دسترسی خوبی به آب داشته باشید. اما این موضوع باعث نمی شود که در شهرهایی که دارای آب کافی نیستند به کاشت این گیاه نپردازند.

از لحاظ نور باید گفت که بذر گل گاوزبان نیاز به آفتاب دائم دارد اما با چهار ساعت آفتاب در روز هم می توانید به گل گاوزبان دست یابید و از فواید دارویی آن بهره ببرید.

معمولا گل گاوزبان در آب و هوای مختلفی می روید چرا که گل گاوزبان می تواند دمایی بین منفی ۲۵ تا مثبت ۴۰ را تحمل کند. این گیاه می تواند در خاک های متفاوتی نیز رشد کند خاک های مانند خشک، نیمه خشک و خاک های سبک و سنگین.

قیمت عمده بذر گل گاوزبان ایرانی در خرید حضوری

قیمت عمده بذر گل گاوزبان ایرانی در خرید حضوری

همان طور که می دانید، گل گاوزبان دارای خواص دارویی فراوانی می باشد و می تواند بسیاری از بیماری و ناراحتی های انسان را برطرف کند.  برطرف کردن نوسان های خلقی مربوط به یائسگی، تقویت کردن اعصاب و روان، درمان کردن سرماخوردگی و تنگی نفس، درمان بیماری های دهان، ضد روماتیسم و پیشگیری از سرطان از جمله فواید گل گاوزبان می باشد. همچنین، می توانید برای درمان شوره های سر، درمان مو و پوست از گل گاوزبان استفاده کنید.

گیاه گل گاوزبان برای مادران باردار و شیرده بسیار مناسب است و همچنین، قاعدگی و پریود شدن را برای شما آسان تر می کند. قیمت بذر گل گاوزبان ایرانی بسیار متفاوت است و بستگی به میزان خرید شما دارد. اگر شما محصول خود را به صورت عمده خریداری کنید، می توانید تخفیف خوبی بر روی خرید خود داشته باشید. از طرف دیگر، هر چه گیاه تازه تر باشد، قیمت  آن بالا می رود. قیمت بذر این گیاه نیز متفاوت است و به شرایط کشت آنها و گونه ای که خریداری کردید نیز بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما