بازار فروش سیاه دانه خام

همان طور که می دانید سیاه دانه خام یک خشکبار دارویی است که فواید بسیاری به دنبال دارد بازار فروش این خشکبار به دلیل کاربرد های آن خوب است . سیاه دانه معمولا عمده به فروش می رسد و خرده فروشی آن در عطاری ها صورت می گیرد. معمولا یک محصول علاوه بر فواید بسیار از یک مزایایی هم برخوردار است که سیاه دانه با توجه به فواید زیاد آن مزایایی هم به دنبال دارد که در ادامه در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بازار فروش سیاه دانه خام

مزایای استفاده از سیاهدانه خام

مزایای استفاده از سیاه دانه خام

همان طور که می دانید برای تولید سیاه دانه خام بایستی دانه آن را در زمینی که آماده کشت شده است ریخته شود و آبیاری و رسیدگی کرد تا محصول به ثمر بشیند این خشکبار یک گیاه بوته ای است که در وقت مشخص آن و رسیدن این دانه برداشت می شود و بعد از جمع آوری آن با دستگاه های مختلف خشک و تمیز می کنند و یا به صورت سنتی در خانه تمیز و در آفتاب می گذارند تا خشک شود .

به چند مورد از فواید و کاربرد سیاه دانه اشاره می شود برای مثال:

  1. سیاه دانه برای سرفه موثر است
  2. سیاه دانه در ایام کرونا هم بسیار توصیه می شود.
  3. از روغن سیاه دانه برای درد مفاصل استفاده می شود
  4. سیاه دانه در نانوایی ها هم استفاده می شود برای روی نان
  5. سیاه دانه خام در بعضی از غذا ها هم استفاده می شود
  6. مصرف سیاهدانه به ریزش مو کمک می کند.
  7. سیاهدانه برای پوست موثر است .
  8. برای درمان سرگیجه و درد گوش و درد دندان استفاده می شود .
  9. سیاهدانه برای درمان تب
  10. سیاه دانه برای بهبود حافظ هم به کار می رود. مزایای سیاه دانه عبارت انداز: برای زنان باردار توصیه نمی شود، برای افرادی که طبع گرم دارند مناسب نیست، سیاه دانه نباید به تنهایی مصرف شود ،برای افرادی که داروهای شیمیایی مصرف می کنند بهتر است که با دکتر خود مشورت کند.

قیمت تولیدی سیاه دانه خام کیلویی

قیمت تولیدی سیاه دانه خام کیلویی

همان طور که گفتیم با فعالیت در حوضه کشت سیاه دانه می توان یک نوع درآمد زایی و شغل آفرینی برای بسیاری از مردم باشد فروش سیاه دانه خام به صورت عمده و یا بسته بندی صورت می گیرد و می توان برای خرید این محصول به عطاری ها در سطح شهر و روستا مراجعه کرد و یا به صورت اینترنتی از سایت های معتبر خریداری کرد به دلیل شرایطی که در جامعه است معمولا افراد از خرید اینترنتی استفاده می کنند چون درب منزل تحویل می گیرند.

ما در تلاش هستیم تا محصولات عالی و با قیمت مناسب را به شما عزیزان معرفی کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما