بازار فروش بذر گل گاوزبان ایرانی در کرج

فروش بذر گل گاوزبان ایرانی به دلیل طرفداران بسیاری که دارد، از بازار فروش خوبی در کرج و سایر شهرستان ها برخوردار است. فروش این محصول به دو روش مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد. در روش مستقیم برای خرید بذر گل گاوزبان ایرانی می توان به شرکت های تولیدی آن مراجعه کرد. خرید غیر مستقیم این محصول نیز از طریق نمایندگی ها و شعب فروش صورت می گیرد.

فروش بذر گل گاوزبان

تفاوت بذرهای گل گاوزبان اروپایی با ایرانی

تفاوت بذر گل گاوزبان  اروپایی با ایرانی

بین گل گاوزبان اروپایی و ایرانی تفاوت هایی وجود دارد که شما با دانستن این تفاوت ها می توانید این گل را راحت تر شناسایی و خریداری کنید.

  1. در ابتدا این که گل گاوزبان ایرانی چند ساله و گل گاوزبان اروپایی یک ساله است.
  2. در گل گاوزبان ایرانی گل های بنفش آن به عنوان ماده دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.اما در نوع اروپایی آن ساقه، برگ و گل های آبی رنگ برای مصارف دارویی کاربرد دارد.
  3. تفاوت بعدی آن در شکل گل می باشد که نوع ایرانی ان کاملا با اروپایی متفاوت است.
  4. بذر گل گاوزبان ایرانی به شکل چهار خانه است. بذر نوع اروپایی کشیده و دارای شیار های طولی است.
  5. گل های گاو زبان ایرانی درشت از نوع اروپایی است. خواص دارویی این دو گیاه تفاوت بسیار کمی باهم دارند.
  6. از خواص گل گاوزبان ایرانی می توان به آرامش بخش بودن آن اشاره کرد. اما گل گاوزبان اروپایی بیشتر ادرار آور است و عرق را زیاد می کند.

گل گاوزبان را به شکل های مختلفی مصرف می کنند که دم کرده آن مرسوم تر است و خواص فوق العاده ای دارد.

فروش فوق العاده بذر گل گاوزبان ایرانی با کیفیت بالا در کرج

فروش فوق العاده بذر گل گاوزبان ایرانی با کیفیت بالا در کرج

گل گاوزبان ایرانی گیاهی یک یا چند ساله است که مصارف دارویی متعددی دارد و تقریبا تمامی ایرانیان با آن اشنایی دارند. بذر گل گاو زبان ایرانی با کیفیت بالا در کرج و سایر شهرستان ها به صورت های مختلفی به فروش می رسد. این محصول را می توان با قیمت فوق العاده مناسب از مراکز و نمایندگی های فروش محصول خریداری کرد.

در این نمایندگی ها بذر گل گاوزبان به دو صورت کلی و جزئی به فروش می رسد. اگر به مقدار زیادی از این بذر احتیاج داریم بهتر است که آن را به صورت عمده خریداری کنیم تا از مزایای فروش آن بهره مند شویم. خرید بذر گل گاوزبان ایرانی همچنین از طریق سایت های اینترنتی انجام پذیر می باشد.

در مجموعه داپیدو فروش بذر گل گاوزبان در کرج صورت می گیرد. خرید از این مرکز علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، محصول را در کمترین زمان به دست خریداران می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما